03 ????? 1399

RSS Facebook

خبر های جدید

سرپرست وزارت تحصیلات عالی : روی کیفیت آموزش، تولید علم ودانش، توجه می شود

سرپرست وزارت تحصیلات عالی : روی کیفیت آموزش، تولید علم ودانش، توجه می شود

کابل /3 میزان / باختر دکتورعباس بصیرسرپرست وزارت تحصیلات عالی...

داکترعبدالله با سفیر بریتانیا درکابل، دیدارکرد

داکترعبدالله با سفیر بریتانیا درکابل، دیدارکرد

داکترعبدالله عبدالله، رییس شورای عالی مصالحۀ ملی، امروز درقصرسپیداربا...

Youtube Player

khantry design

اعلانات

???? ، 13 ????? 1398 ، 11:40

کمیسیون انتخابات:کارمندان متخلف مجازات می شوند

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل  باختر  ۱۳ میزان
در حالی که بحث تقلب در انتخابات ریاست جمهوری گرمتر می شود یک کمیشنر کمیسیون انتخابات گفته است که کارمندان متخلف آن کمیسیون مورد پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.
به گزارش آژانس باختر: مولانا محمد عبدالله یکتن از کمیشنران کمیسیون مستقل انتخابات گفته است:مسوولان ولایتی کمیسیون انتخابات مکلف اند٬از تخلفات احتمالی انتخابات در ساحه مسوولیت شان به کمیسیون مرکزی گزارش دهند و اگر این کار را نکنند و ثابت شود که تخلفی صورت گرفته است  کارمندان متخلف به نهادهای عدلی و قضایی معرفی می شوند.
محمد عبدالله گفت به مسوولان ولایتی هدایت داده شده است که در مورد محلاتی که در آن آرای بدون بایومتریک استفاده شده است و یا افراد و اشخاص زورمند با استفاده از تهدید صندوق‌های رأی را پر کرده باشند، به دفتر مرکزی گزارش دهند.
او یادآورشد: تا کنون مواد انتخاباتی ۲۲ ولایت به دفتر مرکزی کمیسیون مستقل انتخابات در کابل رسیده است و روند انتقال مواد انتخاباتی ۱۲ ولایت دیگر تا پایان امروز تکمیل می‌شود.
مولانا محمد عبدالله، تأکید کرد که آرایی نزد این کمیسیون اعتبار دارد که تنها از طریق بایومتریک استفاده و طی مراحل شده باشد.آرای بدون بایومتریک که در صندوق‌های رأی‌دهی انداخته شده است  قابل اعتبار نیست و باطل خواهد شد.
انتخابات ریاست جمهوری به تاریخ شش میزان برگزار شد که در آن حدود دوملیون و ششصد هزار نفر شرکت کرده بودند٬نگرانی از تقلب در روند انتخابات روز افزون است . صائم

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.