29 عقرب 1397

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

Youtube Player

khantry design

اعلاناتداکتر عبدالله عبدالله: تدابیر تازه به منظور سرکوب طالبان گرفته شده است

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل 22اسد باختر
داکتر عبدالله عبدالله رییس اجراییه حکومت وحدت ملی، امروز در نشست کمیتۀ اقتصادی شورای وزیران گفت که قطع خدمات مخابراتی در ولایت غزنی، مورد بررسی قرار می‌گیرد.
به اساس معلومات دفتر مطبوعاتی ریاست اجرائیه به آژانس باختر، رییس اجراییه کشور با اشاره به وضعیت امنیتی جاری در کشور گفت که برخی شبکه‌های مخابراتی خدمات‌شان را در غزنی متوقف ساخته‌اند. دلایل قطع خدمات شبکه‌های مخابراتی از سوی نهادهای موظف بررسی می‌گردد.
داکتر عبدالله عبدالله اعلام کرد که نیروهای تازه تحت رهبری لوی‌درستیز و معین ارشد امنیتی وزارت داخله به ولایت غزنی رسیده‌اند و به زودی شهر غزنی از وجود تروریستان و طالبان جنایت‌کار پاک خواهد شد.
رییس اجراییه، عملیات هوایی نیروهای حمایت قاطع و افغان را موثر خواند و گفت که در نتیجۀ این عملیات‌، صدهاتن از تروریستان طالب کشته و زخمی شده‌اند.
عبدالله عبدالله گفت: با تدابیر تازه‌یی‌که رهبری حکومت اتخاذ کرده‌اند، تغییرات جدی در وضعیت امنیتی به وجود خواهد آمد.
همچنان، رییس اجراییه کشور به نهادهای مسول وظیفه داد که به زودترین فرصت به آسیب‌دیدگان حوادث غزنی مواد اولیه و خوراکی بفرستند.
رییس اجراییه کشور گفت که در این لحظات دشوار باید همۀ مردم و سیاسیون دست به دست هم بدهند و در نابودی تروریسم و هراس‌افگنی با نیروهای امنیتی همکاری و کمک کنند.
داکتر عبدالله عبدالله تصریح کرد که اوضاع سیاسی بیشتر از جنگ روی وضعیت تأثیر می‌گذارد.  نالان

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.