02 ????? 1399

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

خلیلزاد به کانگرس امریکا: حقوق زنان افغان اهمیت دارد، از آن حمایت می‌کنیم

خلیلزاد به کانگرس امریکا: حقوق زنان افغان اهمیت دارد، از آن حمایت می‌کنیم

واشنگتن/وی او ای/2ميزان/باختر زلمی خلیلزاد، نمایندۀ ویژۀ امریکا در امور مصالحۀ...

پوهاند داکترالف شاه ځدران درگذشت

کابل/ 2میزان / باختر پوهاندداکترالف شاه ځدران استاد پوهنتون کابل دراثرمریضی...

Youtube Player

khantry design

اعلانات

شرکت مزارس با برگزاری کنفرانس سالانه در افغانستان به فعالیت آغازکرد

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل/ 3حوت/ باختر
شرکت مزارس افغانستان لمتد، یک شرکت متحد همکاری جهانی، اولین کنفرانس سالانه خود را به عنوان "مطابقت حقوقی شرکت ها" با حضور خان جان الکوزی معاون اتاق تجار و سرمایه گذاری افغانستان برگزار کرد.
به گزارش خبرنگار آژانس باختر، خان جان الکوزی معاون اتاق تجارت و سرمایه گذاری در این کنفرانس گفت: به نمایندگی از اتاق تجارت و سرمایه گذاری افغانستان و بخش خصوصی٬ به کمپنی مزار که تازه در افغانستان به فعالیت آغاز کرده است٬ تبریک و خوش آمدید می گویم.
الکوزی افزود: افغانستان از مرحله انتقالی در حالت عبور است و به طرف قانونیت در حرکت است و ما نه تنها با این شرکت همکار استیم بل آغاز فعالیت این شرکت را تقدیر می کنیم.
الکوزی افزود که مشکل اساسی در افغانستان ارائه بیلانس سالانه شرکت ها در وزارت مالیه است که سیستم موثر در این بخش وجود ندارد.
وی افزود: اقتصاد ما به چنین شرکت ها نیاز دارد و ما تعهد می کنیم که بخش خصوصی و اتاق تجارت و سرمایه گذاری با شما همکار خواهند بود.
این کنفرانس با حضور متخصصان ارشد بانکی وسایر شعبه های اقتصادی برگزار شد و شرکت کنندگان از مزارس جهانی٬ تجربه های علمی شان را در رابطه به چارچوب گزارشگری مالی حاکم در افغانستان که شامل چالش ها و راه حل آنها  به قوانین AML/CFT  مربوط بانک ها در افغانستان، امنیت سایبری و چالش ها و مسایل مربوط به مدیریت فنآٰوری اطلاعات در سراسر جهان را باهم شریک کردند.نازیلا عزیزی

Last modified on ???? ، 3 ??? 1398 ، 13:06

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.