19 ??? 1399

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

مواد کیمیایی در تخار ضبط شد

مواد کیمیایی در تخار ضبط شد

تالقان/۱۹اسد/باختر نزدیک به دو هزار کیلو گرام مواد کیمیایی که از...

شناسایی ۳۷ مورد تازه کرونا در افغانستان

شناسایی ۳۷ مورد تازه کرونا در افغانستان

کابل/ ۱۹اسد/ باختر وزارت صحت عامه امروزاعلام کرد که دریک ...

Youtube Player

khantry design

اعلانات

طرح تنظیم کسب وکار در مرحله فلاکت ناشی از اوج شیوع ویروس کرونا مورد ارزیابی قرار گرفت

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل 12 سرطان باختر
داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر وزارت صحت‌عامه، طرح تنظیم کسب وکار در مرحلۀ فلاکت ناشی از اوج شیوع ویروس کرونا درکشور را در نشستی مورد ارزیابی قرارداد.
در این نشست سید انور سادات وزیر کار امورو اجتماعی، محمد یعقوب حیدری والی کابل ونماینده یی از وزارت امورداخله اشتراک داشتند و روی  چگونگی نظارت از تطبیق طرح تنظیم کسب و کار در مرحله فلاکت ناشی از اوج شیوع ویروس کرونا در کشور بحث و تبادل نظر کردند.
داکترعثمانی هدف این نشست را چگونگی نظارت از تطبیق طرح وتنظیم کسب وکار در مرحله فلاکت ناشی از اوج شیوع ویروس کرونا در مرکز و ولایت های کشور دانست و افزود: ما ارزیابی می‌ کنیم که  این طرح چه قدر موثراست و وضعیت فعلی چگونه است، ما چطورمی‌توانیم آن را ببهود ببخشیم، مردم، نهادها و دوایر دولتی چه قدر این طرح  را تطبیق کرده اند.
در همین حال  اشتراک کنندگان نظریات و پیشنهاد های شان را در مورد این طرح ارائه کردند که بعدا این نظریات و پیشنهادها با معاونت دوم ریاست جمهوری درمیان گذاشته  می شود و بعد از تایید همگانی خواهد شد.
طرح تنظیم کسب و کار در مرحله فلاکت ناشی از اوج شیوع ویروس کرونا  بعد از تایید کابینه  جمهوری اسلامی افغانستان به رهبری وزارت صحت‌عامه در مرکز و ولایت ها به مدت سه ماه قابل تطبیق است.

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.