24 عقرب 1397

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

مرکز خدمات مشتریان افتتاح شد.

مرکز خدمات مشتریان افتتاح شد.

کابل باختر 23 عقرب وزارت ترانسپورت ، مرکز خدمات مشتریان (عرضه...

سه پولیس درتخار شهید شدند

سه پولیس درتخار شهید شدند

کابل باختر/ 23/ عقرب سه پولیس محلی دیشب دردرگیری با طالبان...

اخبارکوتاه ازدنیای فوتبال

کابل باختر/ 23/ عقرب فدراسیون فوتبال ولز اعلام کرده است مصدومیت...

Youtube Player

khantry design

اعلاناتعواید شاروالی کابل درمقایسه با سال پار 750 ملیون افغانی افزایش یافته است

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

25 دلو کابل باختر
احمد شعیب رحیم معاون مالی و اداری شاروالی کابل امروز در نشستی از افزایش 750 ملیونی سطح عواید آن اداره در جریان سال روان خبر داد.
به گزارش خبرنگار آژانس باختر، در این نشست که به هدف ارائه معلومات از فعالیت های شاروالی کابل در مرکز اطلاعات و رسانه های حکومت برگزار شد معاون مالی شاروالی کابل گفت که افزایش سطح عواید شارولی کابل در مقایسه با سال های گذشته بیشترین سطح جمع آوری و عایدات را نشان میدهد.
وی افزود که شاروالی کابل توانسته است با استفاده از اصل مجازات و مکافات، مدیریت درست کارمندان بخش عواید شاروالی کابل، طرح برنامه های همه جانبه، بررسی و گزارش دهی هفته وار، ماهوار و ربع وار، ذهنیت درست و تحرک مثبت را در عرصه جمع آوری عواید ایجاد کند.
معاون مالی و اداری شاروالی کابل، نظارت جدی از کارکرد بخش های عواید، جدیت در مبارزه با فساد، پیگیری قاطعانه مقروضیت های شاروالی از صفایی و قیمت زمین، همکاری خوب بخش امنیتی و استفاده از تکنالوژی در جمع آوری عواید آن اداره را از عمده ترین دلایل افزایش سطح عواید شاروالی کابل در سال مالی روان یاد کرد.
به گفته وی، شاروالی کابل برای حل مشکلات موجود شهر، نیازمند تغییراتی گسترده در بخش قوانین و مدیریت جمع آوری عواید است و در این راستا گام هایی نیز برداشته است. نجیب بهزاد

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.