29 اسد 1398

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

کار چهار طرح عام المنفعه در پنجشیر آغاز شد

کار چهار طرح عام المنفعه در پنجشیر آغاز شد

بازارک ۲۸اسد باختر کار چهار طرح عام المنفعه امروز در پنجشیر...

از صدمین سالروز استقلال کشور در لوگر تجلیل شد

از صدمین سالروز استقلال کشور در لوگر تجلیل شد

پل علم باختر28 اسد از صدمین سالروز استقلال کشور با برگزاری...

از صدمین سالگرد استقلال کشور در جوزجان تجلیل شد

از صدمین سالگرد استقلال کشور در جوزجان تجلیل شد

شبرغان ۲۸اسد باختر از صدمین سالگرد استقلال کشور امروز با...

Youtube Player

khantry design

اعلاناتاعلامیه وزارت اطلاعات و فرهنگ مبنی بر اطلاع‌رسانی درست و پرهیز از نشر شایعات!

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل باختر 23 اسد
اعلامیه وزارت اطلاعات و فرهنگ مبنی بر اطلاع‌رسانی درست و پرهیز از نشر شایعات!
همکاران عزیز رسانه ها و فعالان شبکه‌های اجتماعی!
ما در شرایط حساسی قرار داریم، دشمنان آرامی و ثبات کشور در ابعاد گسترده حملات خود را علیه مردم ما آغاز کرده و به هیچ کس و هیچ چیز رحم نمی‌کنند، مرد و زن و طفل و جوان و پیر و خبرنگار و کارگر و کارمند و روحانی و معلم در کنار سربازان شجاع کشور همراه با مراکز کار و کسب، آثار و آبدات تاریخی، مواریث فرهنگی و عمارات و ادارات دولتی و خصوصی یک‌جا هدف کین و آتش دشمن قرار می‌گیرند. در چنین شرایطی بهتر است در کنارهم باشیم و پشت سر نیروهای شجاع و قهرمان امنیتی این مدافعان با شهامت ایستاد شده، به حمایت و تشویق ایشان بپردازیم.
برجسته ساختن مشکلات و چالش‌ها و پرداختن یک جانبه به َضعف‌ها و کاستی‌ها - هرچند که این ضعف‌ها واقعی هم باشد- در شرایط حساس کنونی تنها آب ریختن به آسیاب دشمن و تیز کردن تیغ هراس افگنان است.
بهتر است موج گسترده انتقاد ها خود و برجسته سازی مشکلات را در فضاهای درونی و بسته میان مقامات حکومتی و نهادها و فعالان رسانه‌ای محدود سازیم و از بزرگ نمایی‌ها و نشر شایعات و افواهات که سبب افزایش مورال دشمنان می‌شود خود داری کنیم.
وزارت اطلاعات و فرهنگ؛ نشرات رسانه‌ها مخصوصا شبکه‌های اجتماعی را با دقت زیر نظر دارد و نمی‌تواند مراتب نگرانی و تاسف عمیق خود را از برخی سیاه نمایی‌ها و نشرات متضاد با قوانین نافذه کشور مخصوصا مواد مربوط به نشرات ممنوعه ابراز ننماید.
امیدواریم در این شرایط حساس، مسئولیت‌پذیر تر باشیم و از حقوق و آزادی‌های خود به صورت قانونی و درست استفاده کنیم. تردیدی نیست که وزارت اطلاعات و فرهنگ نسبت به صیانت از آزادی بیان و حق دسترسی به اطلاعات شفاف و دقیق متعهد است. امید دارد مراجع اطلاع رسانی در کشور در ارتباط نزدیک با رسانه‌ها و فعالان رسانه‌ای مردم را در جریان اطلاعات دقیق قرار داده، اجازه ندهند حدس و گمان‌ها و شایعات جای معلومات درست و دقیق را پر کند.نالان

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.