02 ??? 1398

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

تند رو ترین جناح طالبان از صلح سخن گفت !

تند رو ترین جناح طالبان از صلح سخن گفت !

کابل/ ۲ حوت/ باختر رهبر جناح حقانی در گروه طالبان اظهار...

مرحله کاهش خشونت از ۱۲ امشب به اجرا در می آید

کابل/۲ حوت/ باختر منابع در شورای امنیت ملی ریاست جمهوری می...

چهار تن به ظن هکماری با طالبان و سرقت در هرات بازداشت شدند

چهار تن به ظن هکماری با طالبان و سرقت در هرات بازداشت شدند

شهرهرات /2 حوت/ باختر پولیس هرات یک فرد را به ظن...

Youtube Player

khantry design

اعلانات

اعلامیه وزارت اطلاعات و فرهنگ مبنی بر اطلاع‌رسانی درست و پرهیز از نشر شایعات!

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل باختر 23 اسد
اعلامیه وزارت اطلاعات و فرهنگ مبنی بر اطلاع‌رسانی درست و پرهیز از نشر شایعات!
همکاران عزیز رسانه ها و فعالان شبکه‌های اجتماعی!
ما در شرایط حساسی قرار داریم، دشمنان آرامی و ثبات کشور در ابعاد گسترده حملات خود را علیه مردم ما آغاز کرده و به هیچ کس و هیچ چیز رحم نمی‌کنند، مرد و زن و طفل و جوان و پیر و خبرنگار و کارگر و کارمند و روحانی و معلم در کنار سربازان شجاع کشور همراه با مراکز کار و کسب، آثار و آبدات تاریخی، مواریث فرهنگی و عمارات و ادارات دولتی و خصوصی یک‌جا هدف کین و آتش دشمن قرار می‌گیرند. در چنین شرایطی بهتر است در کنارهم باشیم و پشت سر نیروهای شجاع و قهرمان امنیتی این مدافعان با شهامت ایستاد شده، به حمایت و تشویق ایشان بپردازیم.
برجسته ساختن مشکلات و چالش‌ها و پرداختن یک جانبه به َضعف‌ها و کاستی‌ها - هرچند که این ضعف‌ها واقعی هم باشد- در شرایط حساس کنونی تنها آب ریختن به آسیاب دشمن و تیز کردن تیغ هراس افگنان است.
بهتر است موج گسترده انتقاد ها خود و برجسته سازی مشکلات را در فضاهای درونی و بسته میان مقامات حکومتی و نهادها و فعالان رسانه‌ای محدود سازیم و از بزرگ نمایی‌ها و نشر شایعات و افواهات که سبب افزایش مورال دشمنان می‌شود خود داری کنیم.
وزارت اطلاعات و فرهنگ؛ نشرات رسانه‌ها مخصوصا شبکه‌های اجتماعی را با دقت زیر نظر دارد و نمی‌تواند مراتب نگرانی و تاسف عمیق خود را از برخی سیاه نمایی‌ها و نشرات متضاد با قوانین نافذه کشور مخصوصا مواد مربوط به نشرات ممنوعه ابراز ننماید.
امیدواریم در این شرایط حساس، مسئولیت‌پذیر تر باشیم و از حقوق و آزادی‌های خود به صورت قانونی و درست استفاده کنیم. تردیدی نیست که وزارت اطلاعات و فرهنگ نسبت به صیانت از آزادی بیان و حق دسترسی به اطلاعات شفاف و دقیق متعهد است. امید دارد مراجع اطلاع رسانی در کشور در ارتباط نزدیک با رسانه‌ها و فعالان رسانه‌ای مردم را در جریان اطلاعات دقیق قرار داده، اجازه ندهند حدس و گمان‌ها و شایعات جای معلومات درست و دقیق را پر کند.نالان

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.