25 ????? 1399

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

جلسۀ کابینه تحت ریاست رئیس جمهوری، برگزار شد

جلسۀ کابینه تحت ریاست رئیس جمهوری، برگزار شد

کابل/۲۵سرطان /باختر جلسۀ کابینه تحت ریاست محمد اشرف غنی رئیس جمهوری...

گروه طالبان ازآزادی سی زندانی امنیتی درهلمند خبرداد

کابل/۲۵ سرطان /باختر گروه طالبان امروز اعلان کرد که سی زندانی...

دوصدخانواده درغورکمک نقدی دریافت کردند

دوصدخانواده درغورکمک نقدی دریافت کردند

فیروزکوه/۲۵ سرطان/باختر برای دوصد خانوادۀ نیازمند غورامروز کمک نقدی صورت گرفت. یک...

Youtube Player

khantry design

اعلانات

برنامه آموزش پروپوزل نویسی در وزارت اطلاعات وفرهنگ برگزار شد

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل باختر 17 دلو
برای شماری از کارمندان بخش های مختلف وزارت اطلاعات و فرهنگ وجوانان نهاد های مختلف، پروپوزل نویسی(نوشتن معلومات مکمل وفشرده مواد مورد نظر) برگزارشد.
به گزارش آژانس باختر، طرح برنامه ها ،ارائه پیشنهاد ها که بتوانند فرصت عملی سازی پروژه ها و برنامه ها را فراهم سازد در اولویت وزارت اطلاعات و فرهنگ قرار دارد.
به همین لحاظ آمریت جندر وزارت اطلاعات و فرهنگ به همکاری شبکه خدماتی و مشوره دهی ویژن و نهاد هسته جوانان متشبث افغانستان این بر نامه را راه انداختند تا با استفاده از تجارب پیش کسوتان کارمندان را آماده سازد تا دقیق برنامه سازی کنند وپروپوزل ارائه دارند.
در آغاز این برنامه پوهنیار سیده مژگان مصطفوی معین مالی، اداری و گر ځندوی وزارت اطلاعات و فرهنگ صحبت کرد و گفت ارتقای ظرفیت در بخش های مختلف از الویت های وزارت اطلاعات وفرهنگ می باشد.
در کنار آن که در رابطه به تاثیرات ناگوار جنگ بر زندگی مردم افغانستان  به ویژه جوانان اشاره کرد،گفت که باید هر فرد کشورمسوولیت های شان را در برابر مردم به ویژه نسل جوان و مشکل های موجود ،درک کنند و در زمینه رفاه مردم وپیشرفت کشور تلاش کنند.
داکتر کمال سادات معین امورجوانان  در رابطه به نقش جوانان درامور مختلف معلومات داد و تاکید کرد که جوانان در همه عرصه ها نقش کلیدی  دارند.
یاسر مجددی رییس شبکه خدماتی و مشوره دهی ویژن  در رابطه  به شیوه های مراحل ابتدایی پروپوزل نویسی  برای اشتراک کنند گان معلومات داد.
همچنان محبوبه سعادت آمرجندر وزارت اطلاعات و فرهنگ از نهاد های همکار دراین برنامه سپاسگزاری کرد واز همکاران وزارت اطلاعات و فرهنگ و جوانان اشتراک کننده خواست تا از این برنامه  های آموزشی استفاده اعظمی  در عرصه های کاری کنند.
آمریت جندر وزارت اطلاعات و فرهنگ به همکاری شبکه خدماتی و مشوره دهی ویژن و نهاد هسته جوانان متشبث افغانستان برنامه آموزشی پروپوزل نویسی را برای کارمندان این وزارت و جوانان نهاد های مختلف برای دو روز برگزار کرد .  مومنه احمد یار

Last modified on ??????? ، 18 ??? 1397 ، 12:18

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.