29 اسد 1398

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

صدمین سالگرد استقلال کشوردر پنجشیرتجلیل شد

بازارک ۲۸اسد باختر ازصدمین سالگرداستقلال کشور امروز با همایش با شکوهی...

کار چهار طرح عام المنفعه در پنجشیر آغاز شد

کار چهار طرح عام المنفعه در پنجشیر آغاز شد

بازارک ۲۸اسد باختر کار چهار طرح عام المنفعه امروز در پنجشیر...

از صدمین سالروز استقلال کشور در لوگر تجلیل شد

از صدمین سالروز استقلال کشور در لوگر تجلیل شد

پل علم باختر28 اسد از صدمین سالروز استقلال کشور با برگزاری...

Youtube Player

khantry design

اعلاناتحسینه صافی: توجه به ولایت های کشور اولویت های کار وزارت اطلاعات وفرهنگ است

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل باختر21 دلو
حسینه صافی سرپرست وزارت اطلاعات و فرهنگ امروز دردیدار با والی ارزگان ، دررابطه خواسته ها و رفع مشکلات بخش فرهنگی آن ولایت ، صحبت کرد.
به گزارش خبرنگارآژانس باختر،  دراین دیدارکه درکابل صورت گرفت ، سید اسد الله سعید والی ارزگان دررابطه به بخش های فرهنگی آن ولایت معلومات داد و یک سلسله مشکلات و خواسته ها دربخش های فرهنگی را با سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ شریک کرد.
وی خواهان ایجاد یک شبکه رادیو ، برگزاری برنامه های آموزشی و آگاهی دهی برای کارمندان ریاست اطلاعات وفرهنگ و جوانان و توجه درراستای انتخاب کادر ها درریاست اطلاعات وفرهنگ ولایت ارزگان  شد وهمچنان ازنشرات برخی رسانه ها درولایت ارزگان انتقاد کرد. 
حسینه صافی از توجه وزارت اطلاعات و فرهنگ به ولایت های کشورو به ویژه ولایت هایی که به آن توجه اندک صورت گرفته است ،  یاد کرد و گفت که توجه به این ولایت ها از جمله اولویت های کار این وزارت میباشد .
وی افزود که به اساس برنامه وزارت اطلاعات وفرهنگ درسال 1398 ، تعمیربرای کتابخانه عامه و سالون کنفرانس درولایت ارزگان ساخته می شود .
سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ  خاطرنشان کرد که ازطریق معینیت امورجوانان برنامه های آموزشی و آگاهی دهی برای  کارمندان ریاست اطلاعات وفرهنگ و جوانان ولایت ارزگان  نیز برگزارخواهد شد .
همچنان حسینه صافی ازتوجه وزارت اطلاعات و فرهنگ به خاطر رسیدگی به خواست ها و رفع مشکلات بخش های فرهنگی آن ولایت درحد امکانات ، اطمینان داد . احمدضیا احمدی

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.