31 حمل 1398

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

تبصره

تبصره

کابل 30 حمل باختر نشست سیاسیون افغان وطالبان که قرار بود...

صدراعظم پاکستان هفته آینده به ایران سفر می کند

صدراعظم پاکستان هفته آینده به ایران سفر می کند

اسلام آباد - ایرنا – ۳۰ حمل – باختر «عمران خان»...

Youtube Player

khantry design

اعلاناتفاضل سانچارکی از عبدالحمید مبارز و نثار احمد "احمدی" عیادت کرد

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل 28 حوت باختر
فاضل سانچارکی معین نشرات وزارت اطلاعات و فرهنگ با جمعی از مشاوران  وروسای این وزارت به عیادت استاد عبدالحمید مبارز نویسنده ، ژورنالیست و مورخ نام آشنای کشور و نثار احمد "احمدی"  خبرنگار محلی هلمند امروز در شفاخانه سردار محمد داوود خان شهید عیادت کرد .
فاضل سانچارکی حین عیادت از عبدالحمید مبارز، وی را حافظه تاریخی افغانستان و یکی از پیشکسوتان عرصه روزنامه نگاری توصیف کرد.
در همین حال، معین نشراتی با همکاران وزارت اطلاعات و فرهنگ به دیدار نثار  احمد احمدی، خبرنگار محلی  ولایت هلمند که اخیراً درنتیجه انفجار ماین جاسازی شده در موترش در شهر لشکر گاه  زخمی شد نیز عیادت کرد .
استاد عبدالحمید مبارز به اثر بیماری از مدتی به این سو در شفاخانه چهارصد بستر زیر درمان قرار دارد و  طبق معلومات داکتران موظف، وضعیت صحی وی در حال حاضر بهبود یافته است.
معین نشرات در دیدارش از نثار احمدی، خبرنگار محلی هلمند یادآور شد که دشمنان آزادی در کمین نشسته اند و بی رحمانه خبرنگاران را هدف قرار می دهند. فاضل سانچارکی با آرزوی صحت و سلامت برای بیماران، اظهار امیدواری کرد که با بازگشت این فعالان رسانه ای، خانواده مطبوعات افغانستان روحیه خواهند گرفت و به مبارزات شان در راستای تحقق ارزش های انسانی قوی تر ادامه خواهند داد.  سید حبیب

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.