21 عقرب 1398

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

سفر رییس استخبارات نظامی پاکستان به کابل

سفر رییس استخبارات نظامی پاکستان به کابل

کابل ۲۰ عقرب باختر یک هیئت پاکستانی...

نمایشگاه فرآوردهای زنان برگزار شد

کابل /20عقرب /باختر نمایشگاه فرآوردهای دستی و تولیدات وسایل برقی زنان...

Youtube Player

khantry design

اعلاناتحسینه صافی: ثمرۀ کار زمانی موثر واقع می شود که هدف مشخص به صورت بهتربرنامه ریزی شود

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل/ 3 میزان /باختر
حسینه صافی سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ امروز دردیدارازریاست های باستانشناسی و تصدی هوتل ها کارکرد ها این نهاد ها  را بررسی کرد . 
به گزارش خبرنگار آژانس باختر، سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ به سلسله بررسی ریاست ها و نهاد های مربوط این وزارت، به منظور بهبود امور، تامین شفافیت هرچه بیشتر و رفع مشکلات فرا راه کار، امروز کارکرد های ریاست های باستانشناسی و تصدی هوتل ها را بررسی کرد و خواست های مسوولان و کارکنان این نهاد ها را شنید.
سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ درجریان این بررسی، نخست ازریاست باستانشناسی دیدن کرد و در نشستی مسوولان و کارمندان آن نهاد، دررابطه به کار کرد ها و دستاورد های شان معلومات دادند .
دراین نشست خیرمحمد خیرزاده آمربخش حفریات ریاست باستانشناسی دررابطه به کارکرد های بخش های مختلف آن اداره معلومات داد و گفت که ازآغاز سال روان تا حال درنتیجه حفریات ، بیش از350 پارچه اثر تاریخی شامل مسکوکات ، مجسمه های کوچک ( تیراکوتا ) ظروف سفالی و اشیایی زینتی ازساحه مس عینک به دست آمده است .
او گفت که ازاین جمله 105 قلم آن ثبت و راجستر شده است و آماده انتقال به موزیم ملی است .
وی افزود که اکنون گروه های مسلکی ریاست باستانشناسی درولایت های پروان، کاپیسا، ننگرهار، قندهار، غزنی و لوگر، مصروف کارحفریات هستند.
همینگونه کارمندان آن ریاست مشکلات فرا راه کار و خواسته های شان را نیز با سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ شریک کردند. 
حسینه صافی از کارکرد منسوبان آن ریاست ستایش کرد و گفت که هدف از بررسی ریاست ها و نهاد های مربوط وزارت اطلاعات وفرهنگ، بهبود امورکار، ایجاد شفافیت بیشتر، رفع کاستی ها و موانع فرا راه کاراداره و رسیدگی به مشکلات و خواست های مسوولان وکارکنان است .
سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ همچنان ازبخش های مختلف آن نهاد دیدن کرد و درراستای رسیدگی به مشکلات و خواست های آنان،  اطمینان داد.
همچنان سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ ازتصدی هوتل ها دیدار کرد و درنشستی، ذبیح الله احسان رییس عمومی تصدی هوتل ها به نمایندگی از سایرکارکنان ، دررابطه به کارکرد ها و دستاور های آن ریاست معلومات داد.
همچنان مسوولان و کارکنان این نهاد ازتوجه سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ ، به نیکی یاد کردند وگفتند که تشویق و حمایت رهبری وزارت اطلاعات وفرهنگ ازکارکنان اداره های مربوط ، باعث علاقه مندی وتلاش بیشترکارکنان درامورکار شان می شود.
آنان تعهد کردند که درامورکارشان بیش ترازپیش می کوشند.
حسینه صافی ازاین که منسوبان این اداره با مشکلات قابل ملاحظه و جدی روبرو نیستند ، ابراز خوشی کرد و گفت که ثمرۀ کار زمانی موثر واقع می شود که هدف مشخص به صورت بهتربرنامه ریزی شود و همه به خاطر رسیدن به آن هدف، درهماهنگی تلاش کنند.
سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ تاکید کرد که ریاست تصدی هوتل ها باید درراستای ترتیب پلان 5 ساله  و برنامه های کوتاه مدت و درازمدت شان بکوشند تا درآینده نیز به مشکل مواجه نشوند.  احمدضیا احمدی  

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.