07 ???? 1399

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

اطلاعیه مدیریت عمومی ترافیک کابل

اطلاعیه مدیریت عمومی ترافیک کابل

کابل/7 جوزا /باختر یکنفرمرد مجهول الهویه تقریباً 60ساله که پیراهن نخودی...

حکومت افغانستان تلاش می‌کند آتش‌بس با طالبان تمدید شود

حکومت افغانستان تلاش می‌کند آتش‌بس با طالبان تمدید شود

کابل/ 7 جوزا / باختر حکومت افغانستان تلاش می‌کند آتش‌بس...

بیست وشش واقعه مثبت ویروس کرونا  در پروان ثبت شد

بیست وشش واقعه مثبت ویروس کرونا در پروان ثبت شد

چاریکار/ ۷جوزا /باختر بیست وشش واقعه جدید مثبت کرونا امروز...

Youtube Player

khantry design

اعلانات

حسینه صافی: ثمرۀ کار زمانی موثر واقع می شود که هدف مشخص به صورت بهتربرنامه ریزی شود

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل/ 3 میزان /باختر
حسینه صافی سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ امروز دردیدارازریاست های باستانشناسی و تصدی هوتل ها کارکرد ها این نهاد ها  را بررسی کرد . 
به گزارش خبرنگار آژانس باختر، سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ به سلسله بررسی ریاست ها و نهاد های مربوط این وزارت، به منظور بهبود امور، تامین شفافیت هرچه بیشتر و رفع مشکلات فرا راه کار، امروز کارکرد های ریاست های باستانشناسی و تصدی هوتل ها را بررسی کرد و خواست های مسوولان و کارکنان این نهاد ها را شنید.
سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ درجریان این بررسی، نخست ازریاست باستانشناسی دیدن کرد و در نشستی مسوولان و کارمندان آن نهاد، دررابطه به کار کرد ها و دستاورد های شان معلومات دادند .
دراین نشست خیرمحمد خیرزاده آمربخش حفریات ریاست باستانشناسی دررابطه به کارکرد های بخش های مختلف آن اداره معلومات داد و گفت که ازآغاز سال روان تا حال درنتیجه حفریات ، بیش از350 پارچه اثر تاریخی شامل مسکوکات ، مجسمه های کوچک ( تیراکوتا ) ظروف سفالی و اشیایی زینتی ازساحه مس عینک به دست آمده است .
او گفت که ازاین جمله 105 قلم آن ثبت و راجستر شده است و آماده انتقال به موزیم ملی است .
وی افزود که اکنون گروه های مسلکی ریاست باستانشناسی درولایت های پروان، کاپیسا، ننگرهار، قندهار، غزنی و لوگر، مصروف کارحفریات هستند.
همینگونه کارمندان آن ریاست مشکلات فرا راه کار و خواسته های شان را نیز با سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ شریک کردند. 
حسینه صافی از کارکرد منسوبان آن ریاست ستایش کرد و گفت که هدف از بررسی ریاست ها و نهاد های مربوط وزارت اطلاعات وفرهنگ، بهبود امورکار، ایجاد شفافیت بیشتر، رفع کاستی ها و موانع فرا راه کاراداره و رسیدگی به مشکلات و خواست های مسوولان وکارکنان است .
سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ همچنان ازبخش های مختلف آن نهاد دیدن کرد و درراستای رسیدگی به مشکلات و خواست های آنان،  اطمینان داد.
همچنان سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ ازتصدی هوتل ها دیدار کرد و درنشستی، ذبیح الله احسان رییس عمومی تصدی هوتل ها به نمایندگی از سایرکارکنان ، دررابطه به کارکرد ها و دستاور های آن ریاست معلومات داد.
همچنان مسوولان و کارکنان این نهاد ازتوجه سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ ، به نیکی یاد کردند وگفتند که تشویق و حمایت رهبری وزارت اطلاعات وفرهنگ ازکارکنان اداره های مربوط ، باعث علاقه مندی وتلاش بیشترکارکنان درامورکار شان می شود.
آنان تعهد کردند که درامورکارشان بیش ترازپیش می کوشند.
حسینه صافی ازاین که منسوبان این اداره با مشکلات قابل ملاحظه و جدی روبرو نیستند ، ابراز خوشی کرد و گفت که ثمرۀ کار زمانی موثر واقع می شود که هدف مشخص به صورت بهتربرنامه ریزی شود و همه به خاطر رسیدن به آن هدف، درهماهنگی تلاش کنند.
سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ تاکید کرد که ریاست تصدی هوتل ها باید درراستای ترتیب پلان 5 ساله  و برنامه های کوتاه مدت و درازمدت شان بکوشند تا درآینده نیز به مشکل مواجه نشوند.  احمدضیا احمدی  

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.