28 عقرب 1398

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

Youtube Player

khantry design

اعلاناتحسینه صافی : موسیقی جز ارزشمند فرهنگ مردم افغانستان است

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل باختر4 میزان
حسینه صافی سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ امروز دردیدار از ریاست موسیقی ، امورکار و فعالیت آن ریاست را بررسی کرد .
به گزارش خبرنگار آژانس باختر٬ درجریان این بررسی ، محمد احسان عرفان رییس موسیقی دررابطه به فعالیت ها وکارکرد بخش های مختلف آن ریاست معلومات داد .
همچنان مسوولان بخش های مختلف و کارکنان این نهاد٬ مشکلات فرا راه کار و خواست های شان را از ناحیه کمبود وسایل موسیقی و امکانات مورد نیاز، دسترسی نداشتن به انترنت، نبود تجهیزات لازم برای پرودکشن و نبود جای مناسب  را با سرپرست وزارت اطلاعات و فرهنگ شریک کردند.  
حسینه صافی ازبخش های مختلف ریاست موسیقی دیدن کرد وبا مسوولان و کارمندان این ریاست ، ازکارکرد های آنان که با وجود نبود امکانات لازم  با تعهد و علاقه به کاربهتر پرداخته اند، ستایش کرد .
سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ  خاطرنشان کرد که موسیقی جز ارزشمند فرهنگ مردم افغانستان است و مردم ازطریق موسیقی بیشتر خوشی های شان را ابراز و تجلیل می کنند.
وی گفت که تا حال کار قابل توجه درعرصه موسیقی صورت نگرفته است و به خاطر تقویت و رشد هنر موسیقی  وزارت اطلاعات وفرهنگ ، دربودجه انکشافی مبلغی در نظر خواهد گرفت .
حسینه صافی تاکید کرد که باید ریاست موسیقی طرح عایداتی و انکشافی آماده کند و ازطریق تفاهم با وزارت خانه ها و نهاد ها ، با اجرای برنامه های موسیقی عاید به دست بیاورد.  احمدضیا احمدی

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.