15 ???? 1399

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

Youtube Player

khantry design

اعلانات

پيام تبريكيه

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

پوهنمل غلام نبی فراهی سرپرست و هیئت رهبری وزارت اطلاعات و فرهنگ حلول عید سعید فطر را به حامدکرزی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان ، معاونان رئیس جمهور، روسای مجلسین شورای ملی ، قاضی القضات و کافه ملت افغانستان تبریک میگویند.

به گزارش آژانس  باختر ، در پیام در کنار ابراز بهترین مراتب تبریکات به مناسبت حلول عید سعید فطر گفته شده  که مردم افغانستان با خضوع و خشوع به عبادات درماه  ریاضت و تقرب به خداوند بزرگ  پرداخته و این ماه پر فضلیت را دارند به پایان میرسانند اما دشمنان مردم افغانستان، آنانی  که زیرنام دین و اسلام تنور جنگ را درکشور افروخته اند، در چنین ماه پر میمنت هم جنایاتی را انجام دادند و مردم افغانستان را در ولایات مختلف سوگوار ساختند.

درک می کنیم که با رهبری خردمندانه  شما دشمنان  مردم افغانستان نسبت به هززمان دیگر تجريد شده اند ومردم افغانستان نسبت به آنها متنفراند.

 با اغتنام فرصت یکبار دیگر  حلول عید را تبریک گفته مراتب غمشریکی هیئت رهبری و منسوبان وزارت اطلاعات و فرهنگ را به خانواده های داغ دیده از حوادث هراس افگنی و طبيعي به ويژه خانواده هاي قربانيان سيلاب هاي كابل ، ننگرهار ،لغمان، كنرها ، كاپيسا و خوست كه در اثر آن ده ها هموطن ما شهيد شدند ،ابراز میداریم . 

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.