15 ????? 1399

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

شش مرد در پیوند به جرایم جنایی از سه ولایت بازداشت شدند

شش مرد در پیوند به جرایم جنایی از سه ولایت بازداشت شدند

کابل ۱۵ سرطان باختر منسوبان پولیس فاریاب، لغمان و غزنی به...

داوطلبان 23 بست آزمون کمپیوتری را سپری کردند

کابل 15 سرطان باختر درجریان یک ماه۲۰۶ داوطلب برای ۲۳ بست...

Youtube Player

khantry design

اعلانات

رییس آژانس باختر ، تقدیر شد

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل باختر/ 3/ سنبله

وزیرامورمهاجرین و عودت کننده گان از کارکردهای رییس عمومی آژانس باختر تقدیر کرد.

داکتر جماهیرانوری امروز دردیدار با عبدالخلیل مینوی رییس عمومی آژانس باختر ، ازخدمات و فعالیت های رسانه ای نهاد خبری آژانس باختر یاد آوری کرده گفت:" این نهاد دولتی پیوسته برای جمع آوری و نشر اخبار و گزارش در همه عرصه های بخصوص بخش مهاجران وعودت کننده گان خدمات ارزنده یی را ایفاکرده است."

داکتر انوری یاد آور گردید، نشر وپخش اخبار وگزارش های مربوط به مهاجران و عودت کننده گان ازرسانه يي خبری آژانس باختر به مثابهء نکته عطف توجه به حل مشکلات کتله عظیمی مردم ما پنداشته میشود و این وزارت دراین راستا از فعالیت های آژانس باختر مشکور و سپاسگزار است.

دراین دیدار عبدالخلیل مینوی رییس عمومی آژانس نیز از همکاری های وزیر امور مهاجرین و عودت کننده گان و نیز مسوولان بخش رسانه یی آن وزارت ابراز قدردانی کرده بیان داشت ، که آنان پیوسته آژانس باختر را درامر نشر اخبار و گزارشهای مربوط به مشکلات مهاجران و عودت کننده ها و نیز دست آوردهای آن وزارت یاری رسانده اند.

مینوی خاطر نشان کرد که آژانس باختر تلاش ورزیده تا دست آوردها ،پیشرفت ها و نیز کاستی ها ومشکلات ادارات دولتی راانعکاس دهد و دراین راستا از سعی و تلاش دریغ نه ورزیده است .

 دراخیر دیدار تقدیر نامه های توسط داکتر انوری به عبدالخلیل مینوی رییس عمومی آژانس باختر وسید حبیب سادات خبرنگارعرصه اجتماعی آن رسانه اهدا گردید. 

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.