31 جوزا 1397

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

رئیس جمهور غنی از تلاش های مسئول انکشاف تعلیمات مسلکی و تخنیکی مؤسسه GIZ، قدردانی کرد

کابل باختر 31 جوزا محمد اشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان...

46 نفر از اعضای مظنون طالبان از حبس رها گردیدند

کابل باختر 31 جوزا لوی څارنوالی می گوید که 46 نفر...

Youtube Player

khantry design

اعلاناتمسودۀ استراتیژی وزارت اطلاعات وفرهنگ نظر خواهی شد

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل 26 ثورباختر
مسودۀ استراتیژی پنج ساله وزارت اطلاعات و فرهنگ امروز درآن وزارت مورد نظر خواهی قرار گرفت.
به گزارش خبرنگار آژانس باختر،در محفلی که به همین مناسبت برگزار شد، محمد رسول باوری سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ صحبت کرد و افزود که به خاطر غنی ساختن استراتیژی پنج ساله  وزارت اطلاعات وفرهنگ ،استادان پوهنتون، اعضای اکادمی علوم افغانستان و روسای آن وزارت گرد هم آمده اند تا این مسودۀ را مورد غور و بررسی قرار دهند.پوهاند باوری دو چیز را در این استراتیژی مهم دانست، نخست این که روح و روان این استراتیژی را باید روحیه وطن دوستی تشکیل دهد و دیگر این که طوری استراتیژی تدوین یابد که از جنبه عملی خوبی برخوردار باشد.
سپس اشتراک کنندگان تحت ریاست دلاور نذیر زوی مشاور امور تقنین و پالیسی وزارت اطلاعات وفرهنگ  ورئیس کمیته تدوین استراتیژی مسودۀ استراتیژی پنج ساله آن وزارت را مورد بحث و مداقه قرار دادند.
نذیر زوی بیان داشت که این استراتیژی به اساس امکانات و ظرفیت های وزارت اطلاعات وفرهنگ ساخته شده است و وزارت اطلاعات وفرهنگ توجه بیشتر روی عملی شدن این استراتیژی کرده است.
به تعقیب آن دوکتور فرید احمد منیب استاد پوهنتون البیرونی ، روی موضوع صحبت کرد و سپس اشتراک کنندگان به بحث های آزاد پرداختند و نظریات شان را با هم در زمینه شریک ساختند.
استراتیژی پنج ساله وزارت اطلاعات وفرهنگ به منظور اجرای هر چه بهتر امور آن وزارت تهیه و ترتیب گردیده است و وزارت اطلاعات وفرهنگ مکلف بر تطبیق این استراتیژی در پنج سال آینده می باشد.
ختم \مجیب مرزایی

Last modified on سه شنبه ، 26 ثور 1396 ، 13:48

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.