26 سرطان 1397

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

Youtube Player

khantry design

اعلاناتفقرنمی تواند مانع استعداد و تلاش جوانان درزمینه کسب علم و دانش شود

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل باختر21 اسد
پنج نخبه امتحان شمول درموسسات تحصیلات عالی ، امروز از طرف نهضت همبستگی جوانان حرکت اسلامی آزاد افغانستان،  تقدیر شدند.
به گزارش خبرنگار آژانس باختر: در محفلی که به این مناسبت به حضور داشت فاضل سانچارکی معین امور نشرات وزارت اطلاعات وفرهنگ ، شماری از مسولان دولتی و جوانان درکابل برگزار شد، دکتورسید محمد علی جاوید مشاور ریاست اجرائیه از سعی وتلاش نخبگان امتحان شمول در موسسات تحصیلات عالی تمجید کرد و گفت که نخبگان کشور آینده سازان افغانستان میباشند ودرپیشرفت و ترقی کشور نقش مهم را ایفا کرده میتوانند.
سید ضیا رفعت مشاورریاست اجرائیه نیز دررابطه به نقش جوانان درجامعه  به خصوص پیشرفت و ترقی کشور صحبت کردو گفت که جوانان با کسب علم و دانش وتلاش میتوانند کشورشان را شگوفا بسازند.
همینگونه دراین محفل سید ضیا حسینی رییس نهضت همبستگی جوانان حرکت اسلامی آزاد افغانستان با آن که از پنج جوان نخبه به قدردانی یاد کرده، گفت که فقر نمیتواند مانع استعداد و تلاش جوانان درزمینه کسب علم و دانش شود .
همینگونه وی ازحکومت خواست که برای جوانان فرصت های بیشتر آموزش و فضای آرام و امن را فراهم سازند.
دراین محفل رضا رفعت که بلند ترین نمره امتحان شمول درموسسات تحصیلات عالی امسال را به دست آورده  است ، به نماینده گی از دیگران صحبت کرده و ازنهاد های که ازآنان تقدیربه عمل آورده تشکرکرد و گفت "ما و تمام جوانان به حمایت بیشتر مسولان نیازداریم ."
دراخیرتقدیرنامه ها توسط مسولان برای پنج نخبه امتحان شمول درموسسات تحصیلات عالی ، اعطا شد . نیلوفر دانش 

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.