23 میزان 1397

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

در جهان 36 میلیون نابینا زندگی میکنند

در جهان 36 میلیون نابینا زندگی میکنند

کابل باختر/23/ میزان معین امور جوانان وزارت اطلاعات وفرهنگ شهروندان نابینا...

دیدار وزیر امور خارجه کشور با سفیر فدراتیف روسیه

کابل ۲۳ میزان باختر صلاح‌الدین ربانی وزیر امور خارجه با الکساندر...

Youtube Player

khantry design

اعلاناتپوهاند رسول باوری : وزارت اطلاعات وفرهنگ درعقب رسانه ها ایستاده است

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل باختر16عقرب
پوهاندمحمد رسول باوری سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ به تعقیب حمله تروریستی امروز برشبکه تلویزیونی شمشاد ، ازساختمان آن شبکه دیدن کرد.
به گزارش آژانس باختر ، سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ هنگام بازدید از مقررادیو تلویزیون شمشاد مراتب تسلیت خود را به خاطر شهادت یک عضو امنیتی رادیوتلویزیون متذکره به هیئت رهبری رادیو تلویزیون شمشاد بیان داشت و آرزونمود تا زخمی شده گان این رویداد به زودی شفایاب شوند .
پوهاند باوری یاد آورشد که وزارت اطلاعات وفرهنگ درعقب رسانه ها وکارکنان آنها و بصورت مشخص درعقب تلویزیون شمشاد ایستاده است .
به گفته وی،  دشمنان کشور نمیخواهند که آزادی بیان دراین کشور به یک فرهنگ مبدل شود و ما هم هیچگاه شکار این برنامه ها و مقاصد شوم آنها نخواهیم شد.
وی هنگام بازدید ازبخش خبرو سایر شعبات تلویزیون شمشاد به تمامی کارکنان این رسانه تاکید کرد که هیچگاه تسلیم این گونه اعمال زشت دشمنان کشور نشوند اوشهامت و مردانگی کارکنان تلویزیون شمشاد را ستایش کرد.
هیئت رهبری تلویزیون شمشاد از سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ اظهار سپاس نمودند که با آنها همدردی نموده و دریک وقت حساس خود را ازوضعیت آنان آگاه ساخت .
قابل یادآوریست که امروز دشمنان کشور بالای رادیو تلویزیون شمشاد حمله کردند که درنتیجه یک محافظ این رسانه به شهادت رسید و شماری از کارکنان آن زخمی شدند .
حمله ازسوی نیروهای باشهامت امنیتی مهار و حمله کننده گان ازپا درآمدند .ختم/ عبدالخالق .

Last modified on چهارشنبه ، 17 عقرب 1396 ، 07:46

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.