23 میزان 1397

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

در جهان 36 میلیون نابینا زندگی میکنند

در جهان 36 میلیون نابینا زندگی میکنند

کابل باختر/23/ میزان معین امور جوانان وزارت اطلاعات وفرهنگ شهروندان نابینا...

دیدار وزیر امور خارجه کشور با سفیر فدراتیف روسیه

کابل ۲۳ میزان باختر صلاح‌الدین ربانی وزیر امور خارجه با الکساندر...

Youtube Player

khantry design

اعلاناتشماری جوانان ولایت های مختلف، از کارکرد های معین امور جوانان تقدیر کردند.

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل باختر 17 جدی
شماری فعالین جامعه مدنی، جوانان، روسای سازمان ها و نهاد های جوانان، از کارکرد های داکتر کمال سادات معین امور جوانان، به هدف  مشارکت جوانان در حکومتداری، تقویه فکری، ارتقای ظرفیت، تعلیم و تحصیل، کسب حرفه و راه اندازی سفر های بیرونی برای جوانان تقدیر و تمجید نمودند.
به اساس معلومات دفترنشرات معینیت جوانان به آژانس باختر،جوانان طی محفل، یک جیلک و همچنان لنگی  را به معین موفق و پر تلاش داکتر کمال سادات تفویض نمودند.
داکتر کمال سادات معین امورجوانان وزارت اطلاعات و فرهنگ، ضمن قدردانی از تقدیر و ستایش جوانان گفت: پشتیبانی، تقدیر و حمایت شما جوانان باعث میگردد که بیشتر از گذشته در صدد خدمت گزاری برای جوانان تلاش نمایم.
معین امور جوانان، نقش جوانان را در تقویه حکومتداری خوب، بلند بردن سطح آگاهی و تامین امنیت و صلح مهم خوانده از آنان خواست به خاطر آبادی و شگوفایی کشور از هیچ نوع تلاش و جان فشانی دریغ نورزند.
انجنیر شاه فیصل همت رییس نهاد جوانان ولایت لوگر، ضیاالحق فضلی، حمید سالنگی رییس سازمان نسل نو، سارنوال نورمحمد فعال جامه مدنی وانجنیر محمد الله هر کدام به نوبت پیرامون موضوع سخنرانی و از کارکرد های معین امور جوانان تقدیر به عمل آوردند.
آنان گفتند: با انتقاد کردن نمیتوانیم اصلاحات را بیاوریم بلکه با مشارکت، حمایت، تقدیر و ستایش میتوانیم در وضعیت موجود تغییرات لازم را بوجود بیاوریم.
از سوی هم، این جوانان از برنامه ها و کارکرد های معینیت امور جوانان تقدیر نموده با معین امور جوانان در تطبیق برنامه ها و تطبیق پالسی ملی جوانان وعده همکاری نمودند.ذبیح علم

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.