23 عقرب 1397

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

داکترکمال سادات : جوانان دربخش های مختلف مصروف خدمت به مردم افغانستان میباشند

داکترکمال سادات : جوانان دربخش های مختلف مصروف خدمت به مردم افغانستان میباشند

کابل باختر22 عقرب داکتر کمال سادات معین امورجوانان وزارت اطلاعات و...

فاضل سانچارکی برهمکاری های فرهنگی و رسانه یی عربستان با افغانستان تاکید کرد

فاضل سانچارکی برهمکاری های فرهنگی و رسانه یی عربستان با افغانستان تاکید کرد

کابل باختر22 عقرب فاضل سانچارکی معین امورنشرات وزارت اطلاعات وفرهنگ امروز...

Youtube Player

khantry design

اعلاناتداکتر کمال سادات: از احساسات جوانان استفاده سوء نکنید.

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

1 دلو کابل باختر
داکتر کمال سادات معین امور جوانان وزارت اطلاعات وفرهنگ امروز در نشستی گفت که همه نابسامانی ها درکشور نتیجه سیاست های نادرستسیاستمداران ناپختهء ماست.
به گزارش خبرنگار آژانس باختر، داکتر کمال سادات معین امور جوانان وزارت اطلاعات وفرهنگ در نشستی که از سوی موسسه ملی و اجتماعی جوانان افغانستان به همکاری موسسه انتخابات آزاد و عادلانه افغانستان در تالار وزارت اطلاعات وفرهنگ زیر نام برنامه گسترده سازی مشارکت انتخاباتی و سیاسی جوانان برگزار شد گفت که هرگاه رهبران و سیاسیون کشور مدبرانه و آگاهانه عمل میکردند هیچگاه آتش جنگهای قومی و سمتی و زبانی در کشور روشن نمیشد و همه شاهد صلح، ثبات، رفاه و امنیت سرتاسری در کشور می بودند.
وی علاوه کرد که برخی سیاسیون ناآگاه با سوء استفاده از احساسات پاک مردم خصوصاً جوانان آنها را بخاطر منافع شخصی و سمتی و زبانی خود به جان همدیگر انداخته و سبب همه مشکلات در کشور شده اند که وجود اختلافات در عرصه سیاسی  مصداق این جمله است.
وی علاوه کرد که برخی سیاسیون از جوانان استفاده ابزاری نموده و از آنان به منافع شخصی خود استفاده میکنند که این امر سبب وجود نفاق واختلافات در عرصه های گوناگون شده است.
همچنان ملیحه حسن کمیشنر کمیسیون مستقل انتخابات نیز از جوانان خواست تا در برابر همه نابسامانیها مسئولانه عمل کند و به منافع ملی کشور وفادار باشند و بدون تبعیض رنگ و زبان وسمت با هم در راستای آبادانی و شگوفایی کشور خصوصاً تحقق انتخابات واقعی و مردمی تلاش کنند .
در این نشست چند تن از اشتراک کنندگان با راه اندازی گفتمان سیاسی، روی چگونگی مشارکت گسترده جوانان در عرصه های مختلف سیاسی و اجتماعی و روندهای ملی مانند انتخابات صحبت کردند .
در اخیر به شماری از جوانانی که در این گفتمان مقام های اول ، دوم و سوم را حایز شدند  تقدیرنامه هایی نیز توسط داکتر کمال سادات معین امور جوانان وزارت اطلاعات وفرهنگ وبرخی دیگراهدا شد. نثار "ایثار"

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.