02 جوزا 1397

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

معین جوانان: جوانان مبتکر و خلاق از سوی آن  معینیت مورد تقدیر قرار می گیرند

معین جوانان: جوانان مبتکر و خلاق از سوی آن معینیت مورد تقدیر قرار می گیرند

کابل 2جوزا باختر داکتر کمال سادات معین امور جوانان وزارت اطلاعات...

نمایشگاه آثار نقاشی هنرمندان افغانی در مرکز بین المللی هند برگزارشد

نمایشگاه آثار نقاشی هنرمندان افغانی در مرکز بین المللی هند برگزارشد

کابل باختر 2جوزا نمایشگاه آثار نقاشی پنج تن از نقاشان معروف...

Youtube Player

khantry design

اعلاناتداکتر کمال سادات: از احساسات جوانان استفاده سوء نکنید.

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

1 دلو کابل باختر
داکتر کمال سادات معین امور جوانان وزارت اطلاعات وفرهنگ امروز در نشستی گفت که همه نابسامانی ها درکشور نتیجه سیاست های نادرستسیاستمداران ناپختهء ماست.
به گزارش خبرنگار آژانس باختر، داکتر کمال سادات معین امور جوانان وزارت اطلاعات وفرهنگ در نشستی که از سوی موسسه ملی و اجتماعی جوانان افغانستان به همکاری موسسه انتخابات آزاد و عادلانه افغانستان در تالار وزارت اطلاعات وفرهنگ زیر نام برنامه گسترده سازی مشارکت انتخاباتی و سیاسی جوانان برگزار شد گفت که هرگاه رهبران و سیاسیون کشور مدبرانه و آگاهانه عمل میکردند هیچگاه آتش جنگهای قومی و سمتی و زبانی در کشور روشن نمیشد و همه شاهد صلح، ثبات، رفاه و امنیت سرتاسری در کشور می بودند.
وی علاوه کرد که برخی سیاسیون ناآگاه با سوء استفاده از احساسات پاک مردم خصوصاً جوانان آنها را بخاطر منافع شخصی و سمتی و زبانی خود به جان همدیگر انداخته و سبب همه مشکلات در کشور شده اند که وجود اختلافات در عرصه سیاسی  مصداق این جمله است.
وی علاوه کرد که برخی سیاسیون از جوانان استفاده ابزاری نموده و از آنان به منافع شخصی خود استفاده میکنند که این امر سبب وجود نفاق واختلافات در عرصه های گوناگون شده است.
همچنان ملیحه حسن کمیشنر کمیسیون مستقل انتخابات نیز از جوانان خواست تا در برابر همه نابسامانیها مسئولانه عمل کند و به منافع ملی کشور وفادار باشند و بدون تبعیض رنگ و زبان وسمت با هم در راستای آبادانی و شگوفایی کشور خصوصاً تحقق انتخابات واقعی و مردمی تلاش کنند .
در این نشست چند تن از اشتراک کنندگان با راه اندازی گفتمان سیاسی، روی چگونگی مشارکت گسترده جوانان در عرصه های مختلف سیاسی و اجتماعی و روندهای ملی مانند انتخابات صحبت کردند .
در اخیر به شماری از جوانانی که در این گفتمان مقام های اول ، دوم و سوم را حایز شدند  تقدیرنامه هایی نیز توسط داکتر کمال سادات معین امور جوانان وزارت اطلاعات وفرهنگ وبرخی دیگراهدا شد. نثار "ایثار"

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.