26 اسد 1397

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

رئیس جمهور کشوردر ولایت غزنی: ۲۰ میلیون دالر برای بازسازی ساختمان های اداری غزنی اختصاص داده می شود

کابل باختر 26 اسد محمداشرف غنی رئیس‌جمهوری اسلامی افغانستان در جریان...

شصت وهفت تن از هراس افگنان کشته و بیست تن دیگر آنان زخمی شدند

کابل باختر 26 اسد درنتیجه عملیات های مشترک نظامی نیروهای امنیتی...

Youtube Player

khantry design

اعلاناتحسینه صافی : به مشکلات ، نظریات و خواسته های کارمندان زن دروزارت اطلاعات وفرهنگ رسیده گی خواهد شد

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل باختر27 سرطان
حسینه صافی سرپرست و نامزد وزیراطلاعات وفرهنگ امروز درنشستی مشکلات ، نظریات و خواسته  های کارکنان زن در این وزارت را شنید .
به گزارش خبرنگار آژانس باختر: دراین نشست سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ صبحت کرده گفت  که این نشست به خاطررسیده گی به مشکلات ، خواست ها و نظریات کارکنان زن دراین وزارت ، برگزار شد تا پس از شنیدن مشکلات و خواسته های زنان،  در حد توان این وزارت به خاطررسیده گی و حل مشکلات اقدامات عملی صورت بگیرد. 
خانم صافی افزود که زنان افغانستان تنها زنانی نیستند که با مشکلات روبرو میباشند بلکه زنان درتمام جهان مشکلات دارند ، اما فرق این است که آن زنان خودشان طرح ریزی میکنند تا چگونه بتوانند به هماهنگی مشکلات شان را حل کنند و ثابت بسازند که برابر با برادران خود ظرفیت و استعداد دارند.
همینگونه سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ در کنارآن که حمایت اش را از زنان ابراز کرد ، خاطرنشان ساخت که اعتماد به نفس میتواند چالش های فرا راه را حل کند و ازکارمندان زن درآن وزارت خواست تا با اعتماد قوی به نفس خود پیش بروند، ظرفیت سازی کنند و به موقف های بلند برسند.
دراین نشست نجیبه مرام رییس نشرات و محبوبه بابکرخیل رییس فرهنگ مردم وزارت اطلاعات وفرهنگ دررابطه به کارکرد ها ، دستاورد ها و مشکلات فرا راه کار زنان درآن وزارت صحبت کرده گفتند که ظرفیت های خوب درمیان زنان و جود دارد که باید به آنها توجه شود و برای آنها فرصت داده شود.
همچنان دراین نشست شماری ازکارکنان زن ازبخش های مختلف وزارت اطلاعات وفرهنگ یک سلسله مشکلات ، خواسته ها ، پیشنهاد ها ونظریات شان را با سرپرست وزارت اطلاعات فرهنگ شریک ساختند و سهم دهی زنان درامور مختلف این وزارت را ، گام موثردربهبود امور دانستند.
دراین نشست حسینه صافی سرپرست وزارت اطلاعات فرهنگ ، پس ازشنیدن مشکلات ، نظریات ، پیشنهادها و خواسته های آنها یک بار دیگر تاکید کرد که به مشکلات زنان که دراین وزارت کارمیکنند رسیده گی  خواهد شد . احمدضیا احمدی

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.