21 قوس 1397

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

چندین جنگ افزار در بلخ به دست آمد

چندین جنگ افزار در بلخ به دست آمد

مزارشریف 21 قوس باختر ریاست امنیت ملی بلخ یک مقدار جنگ...

برنقش رسانه ها در آوردن صلح در بلخ تاکید شد

برنقش رسانه ها در آوردن صلح در بلخ تاکید شد

مزارشریف 21 قوس باختر نشستی زیر نام کنفرانس ملی رسانه...

طرح صلح افغانان محور ملاقات  معین سیاسی وزارت امور خارجه با سفیر هند

طرح صلح افغانان محور ملاقات معین سیاسی وزارت امور خارجه با سفیر هند

کابل باختر 21 قوس ادریس زمان معین سیاسی وزارت امور خارجه...

Youtube Player

khantry design

اعلاناتحسینه صافی : به مشکلات ، نظریات و خواسته های کارمندان زن دروزارت اطلاعات وفرهنگ رسیده گی خواهد شد

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل باختر27 سرطان
حسینه صافی سرپرست و نامزد وزیراطلاعات وفرهنگ امروز درنشستی مشکلات ، نظریات و خواسته  های کارکنان زن در این وزارت را شنید .
به گزارش خبرنگار آژانس باختر: دراین نشست سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ صبحت کرده گفت  که این نشست به خاطررسیده گی به مشکلات ، خواست ها و نظریات کارکنان زن دراین وزارت ، برگزار شد تا پس از شنیدن مشکلات و خواسته های زنان،  در حد توان این وزارت به خاطررسیده گی و حل مشکلات اقدامات عملی صورت بگیرد. 
خانم صافی افزود که زنان افغانستان تنها زنانی نیستند که با مشکلات روبرو میباشند بلکه زنان درتمام جهان مشکلات دارند ، اما فرق این است که آن زنان خودشان طرح ریزی میکنند تا چگونه بتوانند به هماهنگی مشکلات شان را حل کنند و ثابت بسازند که برابر با برادران خود ظرفیت و استعداد دارند.
همینگونه سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ در کنارآن که حمایت اش را از زنان ابراز کرد ، خاطرنشان ساخت که اعتماد به نفس میتواند چالش های فرا راه را حل کند و ازکارمندان زن درآن وزارت خواست تا با اعتماد قوی به نفس خود پیش بروند، ظرفیت سازی کنند و به موقف های بلند برسند.
دراین نشست نجیبه مرام رییس نشرات و محبوبه بابکرخیل رییس فرهنگ مردم وزارت اطلاعات وفرهنگ دررابطه به کارکرد ها ، دستاورد ها و مشکلات فرا راه کار زنان درآن وزارت صحبت کرده گفتند که ظرفیت های خوب درمیان زنان و جود دارد که باید به آنها توجه شود و برای آنها فرصت داده شود.
همچنان دراین نشست شماری ازکارکنان زن ازبخش های مختلف وزارت اطلاعات وفرهنگ یک سلسله مشکلات ، خواسته ها ، پیشنهاد ها ونظریات شان را با سرپرست وزارت اطلاعات فرهنگ شریک ساختند و سهم دهی زنان درامور مختلف این وزارت را ، گام موثردربهبود امور دانستند.
دراین نشست حسینه صافی سرپرست وزارت اطلاعات فرهنگ ، پس ازشنیدن مشکلات ، نظریات ، پیشنهادها و خواسته های آنها یک بار دیگر تاکید کرد که به مشکلات زنان که دراین وزارت کارمیکنند رسیده گی  خواهد شد . احمدضیا احمدی

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.