02 سرطان 1396

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

والی هلمند خواهان پیگیری قضیه کابل بانک شد

والی هلمند خواهان پیگیری قضیه کابل بانک شد

لشکرگاه 2 سرطان باختر والی هلمند امروز در یک نشستی از...

دو مرکز صحی در پروان به بهره برداری سپرده شد

چاریکار 2 سرطان باختر دو مرکز صحی روز گذشته در ولایت...

انفجار در 'کویته' پاکستان 9 کشته برجای گذاشت

انفجار در 'کویته' پاکستان 9 کشته برجای گذاشت

- ایرنا –باختر/ 2سرطان نفجار تروریستی صبح روز جمعه و در...

Youtube Player

khantry design

اعلانات


تعلیمی

لشکرگاه 2 سرطان باختر
دو هزار فارغ لیسه ها، امتحان کانکور را دیروز در ولایت هلمند سپری کردند.
حيات الله حيات والی هلمند به آژانس باخترگفت که از جمله دو هزار اشتراک کننده  دوصد تن آنان و دوازده آن را دختران تشکیل میدهند که برای راه یابی به پوهنتون ها و موسسات تحصیلات عالی و نیمه عالی امتحان را سپری نمودند.
وی افزود: تمام داوطلبان پس از سپرى کردن سيستم بايومتريک شامل دراین امتحان شدند .
وی علاوه کرد که آنعده از فارغانی که از امتحان کانکور بازمانده اند، می توانند در امتحان متفرقه که در کابل بعد از عید سعید فطر اخذ می گردد، اشتراک کنند.احمد نعیم (دوستی)

پوهنتون پولی تخنیک کابل برای سه بست دیپارتمنت انجنیری استخراج رو باز معادن پوهنحی جیولوجی و معادن خود به سه استاد به سویه های داکتر ماستر و یا لیسانس ضرورت دارد .
متقاضیان در خواستی های شان را از طریق ریاست پوهنتون پولی تخنیک کابل طی مراحل کنند و با ترانسکریپت نمرات و تذکره تابعیت شان به اداره پوهنتون مراجعه نمایند . نازیلا

پوهنتون پولی تخنیک کابل، برای دیپارتمنت جیودیزی انجنیری پوهنځی جیوماتیک خود به دو بست به سویه ماستر و داکتر ضرورت دارد .
متقاضیان واجد شرایط تا تاریخ 20 سرطان درخواستی های شمولیت شان را از طریق ریاست آن پوهنتون طی مراحل کنند و با ترانسکریپت نمرات و تذکره تابعیت شان به اداره پوهنتون مراجعه کنند . نازیلا

پل علم 30 جوزا باختر
کار ساخت تعمیر نخستین لیسه تجربوی دیروز در شهر پل علم ولایت لوگر آغاز شد.
محمد حلیم فدایی والی لوگر به آژانس باختر گفت که این تعمیر  به مصرف حدود  پانزده میلیون افغانی به شکل پخته و عصری در یک منزل ساخته میشود که دارای هشت صنف درسی، دو صنف کمپیوتر و لابراتوار و سایر ملحقات ضروری خواهد بود و در شش ماه کار ساخت آن تکمیل خواهد شد.
والی لوگر علاوه کرد که با ساخت این تعمیر برای شاگردان مکاتب زمینه بهتر آموزش فراهم خواهد شد و این نخستین لیسه تجربوی به سطح ولایت لوگر خواهد بود که در شهر پل علم ساخته میشود.  ختم/دوستی

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL