25 ??? 1399

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

پنج طالب دربغلان درپی حمله برنظامیان کشته شدند

پنج طالب دربغلان درپی حمله برنظامیان کشته شدند

پلخمری ۲۵ اسد باختر پنج طالب مسلح در نتیجه درگیری با...

وزارت مالیه در تلاش به دست آوردن ۳۶۴ میلیون دالر از صندوق بین المللی پول  است

وزارت مالیه در تلاش به دست آوردن ۳۶۴ میلیون دالر از صندوق بین المللی پول است

کابل/25 اسد/باختر حکومت افغانستان با همکاری صندوق بین المللی پول...

Youtube Player

khantry design

اعلانات

سرپرست وزارت تحصیلات عالی برارتقای کیفیت موسسات تحصیلات عالی خصوصی، تاکید کرد

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل باختر16 سنبله
پوهنمل عبدالتواب بالاکرزی سرپرست وزارت تحصیلات عالی در نشستی با نمایندگان اتحادیۀ پوهنتون‌ها و مؤسسات تحصیلات عالی خصوصی، برکار مشترک روی کیفیت و رفع مشکلات موجود در این نهاد تاکید کرد.
به گزارش آژانس باختر، دراین نشست سرپرست وزارت تحصیلات عالی، نظرات نمایندگان اتحادیه پوهنتون ها و مؤسسات تحصیلات عالی خصوصی را شنید و گفت که در نظام تحصیلات عالی کشور مشکلاتی وجود دارد و ایجاب یک تلاش مشترک برای رفع آن را می کند.
وی گفت که رهبری وزارت تحصیلات عالی قدر کسانی را که سرمایه شان را در بخش پوهنتون داری و آفرینش علم وارزش های علمی هزینه کرده اند می داند و روی همین ملحوظ در صدد آن است که با آوردن اصلاحات در بخش پوهنتون ها و مؤسسات تحصیلات عالی خصوصی، میزان اثر بخشی این سرمایه از نظر معنوی نیز حفظ باشد.
پوهنمل بالاکرزی به تمام پوهنتون ها و مؤسسات تحصیلات عالی خصوصی اطمینان داد که با حسن نیت و بادرنظرداشت رسالت علمی در قبال جامعه کار می کند و این نهادها باید روی مقرره، نصاب و معیارهای علمی در مؤسسات تحصیلات عالی خصوصی، به ویژه در مؤسساتی که دارای رشته های طب استند،  با وزارت تحصیلات عالی همکاری دوامدار داشته باشند، تا همه برای برون رفت از مشکلاتی که کیفیت را تهدید می کند، کار کنند. احمدضیا احمدی

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.