26 قوس 1397

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

پیکر محمد حنیف همگام به خاک سپرده شد

کابل ۲۵ قوس باختر پیکر محمد حنیف همگام هنرپیشه...

Youtube Player

khantry design

اعلاناترییس اجراییه مرکز تحصیلات فوق‌ لیسانس را افتتاح کرد

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل 28 حمل باختر
رییس اجراییه حکومت افغانستان امروز مرکز تحصیلات فوق‌ لیسانس را در چوکات دانشگاه استاد پروفیسور برهان‌الدین ربانی، شهید صلح، افتتاح کرد.
به اساس معلومات دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری به آژانس باختر، داکتر عبدالله عبدالله، رییس اجراییه کشور در هنگام افتتاح مرکز تحصیلات فوق‌ لیسانس گفت که ایجاد این مرکز یک دستاورد مهم و یک قدم امیدوارکننده در راستای معارف و تحصیلات عالی کشور است.
رییس اجراییه کشور از اداره انکشافی ایالات متحده امریکا (USAID) به حیث یک همکار خوب افغانستان در تمام بخش‌ها به ویژه در عرصهٔ تحصیلات عالی یاد کرد و از همکاری آن اداره ستایش نمود.
بخش ماستری دانشگاه شهید ربانی در سال ۱۳۸۷ با حمایت اداره انکشافی ایالامات متحده امریکا، بخش حمایت از دانشگاه‌ها و انکشاف نیروی بشری و دانشگاه مساچوستس آن کشور ایجاد گردید.
در ابتدا تنها رشتهٔ تعلیم و تربیه در مقطع ماستری در دانشگاه شهید ربانی تدریس می‌شد و حال مرکز مستقل بنام مرکز تحصیلات فوق‌ لیسانس در چهار رشته ایجاد شده است.
در حال حاضر، رشته‌های ماستری آموزش و پرورش، انگلیسی، انکشاف نصاب تعلیمی و رهبری و مدیریت آموزشی در این مرکز در چوکات دانشگاه شهید ربانی تدریس می‌گردد. ماری

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.