02 ثور 1398

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

شمار قربانیان حملات تروریستی سریلانکا به 290 نفر رسید

کلمبو – اسکای نیوز– 2 ثور – باختر تعداد تلفات ...

فی انس طلا 1276 دالر عرضه می شود

کابل 2 ثور باختر فی انس طلا در بازارهای بین...

Youtube Player

khantry design

اعلاناتمعلمان در غور خواستار حقوق شان اند

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

فیروز کوه  باختر  8 اسد
معلمان بیش از یکصد مکتب غور برای دومین بار به دلیل عدم پرداخت حقوق شان خیمه تحصن بر پا کردند. 
به گزارش خبرنگار محلی آژانس باختر تحصن کنندگان در مقابل دروازه مستوفیت  غور مدعی اند که تمام اسناد آنان از سوی ریاست معارف آن ولایت تکمیل شده است و اداره مستوفیت به دلیل نا معلوم معاشات شان را اجرا نمیکند .
دوتن از معلمان معترض میگویند که بازی های سیاسی مسولان محلی سبب شده است تا حقوق آنان از مدت دوازده ماه به این سو پرداخته  نشود .
آنان میگویند با آنکه هیئتی از مرکز نیز برای حل این چالش  به غور آمده بود اما هیچ کاری جز وعده های بدون عمل برای شان انجام ندادند.
معترضان میگویند تا زمانی که حقوق آنان پرداخته نشود از اعتراض دست نخواهند کشید  و این بار دروازه های مکاتب را مسدود خواهند کرد .
اما مستوفی غور میگوید که آنان تا هنوز هیچ سندی را که نشان دهنده بازگشایی مکاتب و اجرای معاشات معلمان باشد از سوی مسولان ریاست معارف و نهاد های امنیتی به آن اداره نرسیده است .
فضل الحق نجات سر پرست ریاست معارف غور گفت که آنان در توزیع معاشات معلمان شان در همآهنگی با اداره محلی اجراات کرده اند و هیچ مسوولیت در مورد ندارند .
ریاست امنیت ملی غور سال گذشته گزارش داده بود که یکصدو سیزده مکتب در آنولایت مسدود است و به مستوفیت دستور داد نا زمانی که این مشکل حل نگردد معاشات معلمان آن مکاتب پرداخته نشود . لیلما

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.