03 سرطان 1398

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

یک افسر پولیس در بدخشان به شهادت رسید

یک افسر پولیس در بدخشان به شهادت رسید

فیض آباد 3 سرطان باختر قومندان قطعه ریزرف قومندانی امنیه بدخشان،...

کشت زعفران درولایت سرپل افزایش یافته است

کشت زعفران درولایت سرپل افزایش یافته است

سرپل / باختر/ ۳/ سرطان اداره زراعت ولایت سرپل امسال ده...

کشته شدن سه هراس افگن درفراه

کشته شدن سه هراس افگن درفراه

شهرفراه / باختر/ ۳/ سرطان مسوولان محلی فراه می گویند ،...

Youtube Player

khantry design

اعلاناتازدیاد معتادان مواد مخدر در پلخمری نگرانی به بار آورده است

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

پلخمری 17سرطان باختر
از فروش آزادانه مواد مخدر در شهر پلخمری بغلان، باشنده های آن شهر نگران اند.
داکتر محب الله رییس صحت عامه بغلان به خبرنگار آژانس باختر گفت که به خاطر فعالیت خرده فروشان مواد مخدر در شهر پلخمری میزان معتادان مواد مخدر در آن شهر در حال افزایش است و صدها جوان و نو جوان در آن شهر معتاد به مواد مخدر شده اند.
رییس صحت عامه بغلان گفت که دسترسی سهل و آسان جوانان به مواد مخدر سبب شده است که درمانگاه سی بستر معتادان به درمان آنان رسیدگی نتواند.
داکتر محب الله رییس صحت عامه بغلان بر قطع فعالیت  خرده فروشان مواد مخدر در آن ولایت و ایجاد بدیل کشت خشخاش به دهقانان تاکید کرد.
عبدالقیوم نیازی معاون والی بغلان با تایید گفته های  رییس صحت  عامه بغلان تطبیق پروژه های زراعتی را که بتواند مشکلات دهقانان را کاهش بخشد سودمند خواند.
فضل الحق اندرابی رییس مبارزه با مواد مخدر بغلان از فعالیت خرده فروشان مواد مخدر در شهر پلخمری ابراز تشویش و نگرانی کرد و از مسوولان امنیتی خواست تا در قطع فعالیت آنان تصمیم بگیرند.
عبدالوهاب خیر زاده رییس زراعت، آبیاری و مالداری بغلان خاطر نشان ساخت بیست قطعه نمایشی زعفران در هشت ولسوالی یی که دهقانان به کشت خشخاش رو آورده اند در حال تطبیق است و پیاز زعفران،کود کیمیاوی و وسایل کار به دسترس دهقانان قرار داده میشود.
سمنوال شاه محمود پویا مدیر مبارزه با مواد مخدر قومندانی امنیه بغلان گفت که آن اداره در گرفتاری افراد قاچاقبران همواره تلاتش ورزیده است و مسبب اصلی رو آوردن جوانان را به مواد مخدر فقر،بیکاری،جنگ و محل نگهداشت افراد معتادان در آن ولایت خواند.
او گفت که مدیریت مبارزه با مواد مخدر بغلان پیهم تلاش دارد تا جلو فعالیت قاچاقبران مواد مخدر و خرده فروشان در آن ولایت گرفته شود.قایم

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.