26 عقرب 1397

RSS Facebook

خبر های جدید

ملاقات وزیر امور خارجه با سفیر هند

ملاقات وزیر امور خارجه با سفیر هند

کابل باختر 26 عقرب صلاح الدین ربانی وزیر امور خارجه امروز...

اطلاعیه وزارت معارف

اطلاعیه وزارت معارف

کابل باختر26 عقرب از آنجاییکه در جریان سال تعلیمی 1397 رخصتی...

داکترکمال سادات: سهمگیری زنان درامورمختلف باعث پیشرفت و ترقی کشورمیشود

کابل باختر26 داکترکمال سادات معین امورجوانان وزارت اطلاعات و فرهنگ امروز...

Youtube Player

khantry design

اعلانات


يكشنبه ، 7 ثور 1393 ، 11:05

سخنگوی کمیسیون شکایات انتخاباتی: مهلت ثبت شکایات تا ساعت هفت شام خاتمه میابد

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل باختر/7/ ثور
سخنگوی کمیسیون شکایات انتخاباتی امروز در نشستی خبری گفت، آخرین مهلت ثبت شکایات در مورد اعلام نتایج ابتدایی ساعت هفت شام امروز پایان می یابد که قابل تمدید نیست .
مسوولان این کمیسیون قبلاً اظهار داشتند که تمام نامزدان میتوانند بعداز اعلام نتایج ابتدایی انتخابات ریاست جمهوری ظرف بیست و چهارساعت شکایت شان را به این کمیسیون ثبت نمایند.
به گزارش خبرنگار آژانس باختر، دراین نشست خبری نادر محسنی سخنگوی کمیسیون شکایات انتخاباتی گفت، بعداز اعلام نتایج ابتدایی ریاست جمهوری تاکنون هیچ شکایت دراین کمیسیون ثبت نشده است و برای نامزدان بیست و چهار ساعت مهلت داده شده است تا شکایات شان درمورد نتایج ابتدایی ثبت نمایند که این روند ساعت هفت شام به پایان خواهد رسید.
وی خبر رفتن انتخابات به دور دوم را قبل از وقت خوانده گفت ، کمیسیون شکایات انتخاباتی تاهنوز هیچ تصمیم قطعی را نسبت به آرای مردم اتخاذ نکرده و تمام موارد رسیده گی به روند انتخابات از فیصله های این کمیسیون میباشد .
رییس کمیسیون مستقل انتخابات دیروز درجریان اعلام نتایج ابتدایی انتخابات ریاست جمهوری گفت ، بررسی ها نشان میدهد که انتخابات به دور دوم خواهد رفت ولی این کمیسیون آماده گی های مالی و تخنیکی دارد.
درهمین حال شماری از ناظران نامزدان ریاست جمهوری مبنی به مهلت دادن کمیسیون شکایات انتخاباتی میگویند که این مهلت برای ثبت شکایات اندک است و فورم های که نزد ما موجود است نمیشود دریک روز با فورم های که نزد کمیسیون مستقل انتخابات موجود است مقایسه شود، بناً این مهلت باید تمدید شود.
همچنان نادر محسنی سخنگوی کمیسیون شکایات انتخاباتی درصحبت با خبرنگارآژانس باختر ، با رد این تقاضا ها گفت، نظر به طرزالعمل کاری کمیسیون شکایات انتخاباتی 24  ساعت برای ثبت شکایات نامزدان پس از اعلام نتایج ابتدایی تعیین شده است و این زمان هیچگاه قابل تمدید نیست .
قرار است نتایج نهایی انتخابات ریاست جمهوری در 24 ثور اعلام شود.  

Last modified on يكشنبه ، 7 ثور 1393 ، 12:57

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.