26 جوزا 1398

RSS Facebook

خبر های جدید

سه نظامی دریک عملیات ازبند طالبان درغور آزاد شدند

سه نظامی دریک عملیات ازبند طالبان درغور آزاد شدند

فیروزکوه / باختر/ ۲۶/ جوزا مسوولان نظامی غور می گویند که...

نگاهی به نشرات شماری ازروزنامه های چاپی غیرحکومتی درپایتخت

نگاهی به نشرات شماری ازروزنامه های چاپی غیرحکومتی درپایتخت

کابل باختر/ ۲۶/ جوزا شماری از روزنامه های چاپی غیرحکومتی درپایتخت...

تیم ملی امریکا به مصاف چیلی می رود

کابل باختر/ ۲۶/ جوزا درادامه بازی های فوتبال جام جهانی دختران،...

Youtube Player

khantry design

اعلانات


سه شنبه ، 20 جوزا 1393 ، 11:41

سی وشش محل رای دهی در سمنگان افزوده گردید

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

ایبک / باختر/ 20/ جوزا
به اساس آماده گی های گرفته شده ، دور دوم انتخابات ریاست جمهوری به مقایسه دور اول انتخابات بهتر برگزار میشود.
احمد شاه واحدی مسوول ولایتی دفتر کمیسیون مستقل انتخابات سمنگان دلیل برگزاری بهتر دور دوم انتخابات را کسب تجارب بیشتر کارمندان از انتخابات دوراول، بلند رفتن سطح آگاهی مردم ، داغ بودن پیکار های انتخاباتی دو نامزد پیشتاز عنوان نموده به آژانس باختر گفت به اساس آماده گی های گرفته شده و دلایل فوق سبب میگردد تا دوردوم انتخابات ریاست جمهوری به مقایسه دور اول بهتر برگزار خواهد شد.
واحدی گفت دردوراول انتخابات در ولایت سمنگان یکصدو یک مرکز رای دهی که شامل سه صدو نزده محل میشد درنظر گرفته شده بود که در روز انتخابات دربعضی از این مراکز برگه های رای دهی کمبود شده بود به همین دلیل دردور دوم انتخابات ، سی و شش محل دیگر درسمنگان اضافه شده و حالاتعداد محلات رای دهی در سمنگان به سه صدو پنجاه و پنج محل رسیده است.
وی گفت: ازطریق مرکز درولایت سمنگان بیشتراز دوصدو سیزده هزار برگه رای دهی به شمول یک تعداد برگه های احتیاطی انتقال شده و تعداد برگه های اضافه شده نسبت به دور اول انتخابات بیست و یک هزار و ششصد برگه میباشد که درصورت کمبود از برگه های احتیاطی نیز استفاده میشود.
این مسوول اظهار داشت ازجمله یکصدو یک مرکز رای دهی به اساس ارزیابی هائیکه توسط ارگان های امنیتی صورت گرفته در سطح سمنگان یک مرکز تحت تهدید بلند امنیتی ، پانزده مرکز تحت تهدید متوسطه و بقیه هشتاد و پنج مرکز نورمال گزارش داده شده و سرازامروز تمام مواد حساس در محلات دوردست انتقال آن آغاز گردیده است.
او گفت : مشکلات که دردور اول انتخابات موجود بود دردور دوم انتخابات حل شده از جمله یک هزار و ششصد کارمند که به منظور برگزاری دور اول انتخابات استخدام شده بودند بیست تن آنان که درکار هایشان سهل انگاری نموده بودند برطرف گردیده و به عوض آنان کارمندان جدید ، استخدام شدند.
وی همچنان به کارمندان برگزارکننده انتخابات هوشدار داد درصورتیکه آنان مطابق طرزالعمل های انتخاباتی کارنکنند تخطی و یا تقلب کنند غرض مجازات به ارگان های عدلی و قضایی معرفی خواهند شد.
رییس انتخابات درصحبت های خود ازتمام مردم سمنگان خواست درروز انتخابات طور گسترده اشتراک نموده و مسوولان ستاد های انتخاباتی ، ناظرین و مشاهدین و مسوولان ارگان های امنیتی آنان را به منظور برگزاری یک انتخابات شفاف و عادلانه یاری و کمک کنند.  

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.