31 حمل 1398

RSS Facebook

خبر های جدید

تبصره

تبصره

کابل 30 حمل باختر نشست سیاسیون افغان وطالبان که قرار بود...

صدراعظم پاکستان هفته آینده به ایران سفر می کند

صدراعظم پاکستان هفته آینده به ایران سفر می کند

اسلام آباد - ایرنا – ۳۰ حمل – باختر «عمران خان»...

Youtube Player

khantry design

اعلانات


سه شنبه ، 8 میزان 1393 ، 06:42

داکتر اشرف غنی احمدزی با رئیس جمهور پاکستان دیدار کرد

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل ۸ میزان باختر
داکتر اشرف غنی احمدزی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان شام دیروز با ممنون حسین رئیس جمهور پاکستان که به منظور اشتراک در مراسم تحلیف رئیس جمهور جدید کشور به کابل آمده بود، دیدار کرد.
دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری به آژانس باختر،در این دیدار که در ارگ انجام شد، سران دو کشور در مورد گسترش روابط دو جانبه در عرصه های مختلف بحث و تبادل نظر کردند .
رئیس جمهور پاکستان گفت که برای من جای افتخار است که در مراسم تحلیف شما اشتراک کردم و شاهد انتقال مسالمت آمیز قدرت از یک حکومت به حکومت جدید دیگر هستم.
داکتر اشرف غنی احمدزی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان ضمن اینکه از اشتراک رئیس جمهور پاکستان و هیئت همراه اش در مراسم تحلیف تشکر کرده، گفت که امیدوارم فضای اعتماد متقابل میان دو کشور بیشتر گردد، زیرا سرنوشت مردمان دو کشور با هم پیوند خورده است.
رئیس جمهور کشور خاطر نشان کرد که بی ثباتی و نا آرامی در یکی از این دو کشور باعث بی ثباتی و نا آرامی در کشور دیگر می گردد.
داکتر اشرف غنی احمدزی گفت که صلح، اقتصاد و تجارت مسایل عمده ای را تشکیل می دهند که باید دولت های افغانستان و پاکستان در این موارد صحبت های مفصلی داشته باشند.
در اخیر این دیدار ممنون حسین رئیس جمهور پاکستان گفت که همکاری و تعهدات دراز مدت پاکستان با کشور دوست و برادر افغانستان ادامه خواهد یافت.

Last modified on سه شنبه ، 8 میزان 1393 ، 10:55

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.