03 جوزا 1398

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

یک کشته وشانزده زخمی درانفجار خونین دریک مسجد درکابل

یک کشته وشانزده زخمی درانفجار خونین دریک مسجد درکابل

شهرکابل ۳ جوزا باختر درنتیجه یک انفجار در مسجدی در کابل...

کشته شدن عنایت قچی رییس باند تبهکاران درکابل

کشته شدن عنایت قچی رییس باند تبهکاران درکابل

شهرکابل ۳ جوزا باختر عنایت قچی رییس یک باند تبهکاران با...

افغانستان – پاکستان ؛ مصاف دوستانه ملی پوشان کرکت درانگلستان

افغانستان – پاکستان ؛ مصاف دوستانه ملی پوشان کرکت درانگلستان

کابل ۳ جوزا باختر تیم ملی کرکت افغانستان دریک بازی دوستانه...

Youtube Player

khantry design

اعلاناتمشرانو جرگۀ شورای ملی حمله تروریستی در کابل را تقبیح کرد

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل باختر 30 عقرب
رییس واعضای مشرانو جرگۀ شورای ملی ،عمل تروریستی شام دیروزهوتل اورانوس درشهر کابل که منجر به شهادت دهها تن از علمای کرام وسایر شرکت کننده گان محفل بزرگداشت ازمیلاد النبی گردید را به شدید ترین الفاظ تقبیح می نماید .
به گزارش آژانس باختر، مشرانو جرگه با نشر اعلامیه یی دراین باره نوشته است، این حملۀ سازمان یافته تروریستی که در شروع محفل میلاد النبی و درهنگام تلاوت آیه های کلام الله مجید، صورت گرفت وبا یک انفجار مهیب ، جمعیت مومن ومتدین را به خاک وخون کشید ؛ هیچ سوالی را در خصوص دهشت افگنی ،اسلام ستیزی واسلام دشمنی حلقات مزدور تروریستی را باقی نمی گذارد.
این کارتروریستان وحشی وفاقد همه تفکرات انسانی واسلامی ونوکران گوش به فرمان کفارومشرکین اند که حتی مقد سترین مناسبت دینی مسلمانان را با تمام فجایع وبیرحمی که دارند نشانه میگیرند که ازجمله رویداد هوتل اورانوس خیلی تکاندهنده وهشدار بزرگ برای جوامع اسلامی است که در کل علیه اسلام ومسلمین به راه انداخته شده است.
مشرانو جرگه شورای ملی به آدرس مسلمانان افغانستان وجهان اذعان میدارد تا هوشیارو بیدارباشند که امروز دشمنان دین ووحدانیت، در پناه وحمایت استخبارات جهنمی بیگانه ها کمر بسته اند تا با نقاب وچهره اسلامی ، آنهم درجریان گرد همایی مولود شریف ،حتی علمای کرام وسایر هموطنان مارا بدین گونه به خاک وخون بکشانند.
مشرانو جرگه شورای ملی به تمام امت مسلمه خاطر نشان می دارد که اینجا در سرزمین اسلامی ما تروریستان هر روز دست به جنایات هولناک میز نند ومسلمانان اعم از زن ومرد وطفل وبزرگسال وعالم وعامی حتی در جریان مراسم تجلیل از روز میلاد النبی از سوی تروریستان وجانیان با انفجار وانتحار به قتل میرسند تقاضا می شود که مسلمانان جهان در چنین یک شرایطی سختی در کنار مردم افغانستان بیاستند ویکجا با ما از مقدسات مشترک دینی دفاع نموده وعلیه این گروه های دهشت افگن به ظاهر مسلمان، مبارزه کنند که اسلام را در مخاطره جدی انداخته اند .
مشرانو جرگه شورای ملی با اتحاف دعا به ارواح این شهدای راه خدا، آرزومند صحت یا بی مجروحان این حادثه المناک وخونین بوده وخواهان به کیفر رسانیدن سازماندهنده گان این جنایت هولناک از سوی دولت افغانستان وداد گاه های بین المللی می باشد. نالان

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.