01 جوزا 1398

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

گروه هشت نفري رهزنان دركابل بازداشت شد

گروه هشت نفري رهزنان دركابل بازداشت شد

كابل باختر اول جوزا موظفان امنيت ملي گروه هشت...

تبصره

تبصره

کابل باختر اول جوزا وزیر خارجه چین...

مردم : خدا کسانی را که سبب راه بندان می شوند ، جزا بدهد

مردم : خدا کسانی را که سبب راه بندان می شوند ، جزا بدهد

کابل اول جوزا باختر اول جوزا، روزی جنجالی میان...

Youtube Player

khantry design

اعلاناتمحمد اشرف غنی رییس جمهور از محل رویداد هراس افگنی دیروز در وزارت مخابرات، دیدن کرد

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل باختر 1 ثور
محمد اشرف غنی رییس جمهوری اسلامی افغانستان امروز از محل رویداد هراس افگنی روز گذشته در وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی و زیان های وارده به آن، دیدن کرد.
به اساس معلومات دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری به آژانس باختر، 
هنگام بازدید رییس جمهور از محل رویداد هراس افگنی، مسوولان امنیتی در مورد جلوگیری از تلفات ملکی، عملیات و اقدام به موقع به خاطر سرکوب هراس افگنان به رییس جمهور معلومات دادند.
رییس جمهور کشور یکبار دیگر به خانواده های قربانیان، مسوولان و منسوبان وزارت های مخابرات و  امور داخله و ریاست محافظت و امنیت رجال برجسته به خاطر شهادت اعضای خانواده ها و همکاران شان، ابراز تسلیت کرد.
رییس جمهور از شجاعت و فداکاری نیروهای امنیتی و دفاعی به خاطر جلوگیری از تلفات بیشتر، نجات ماموران ملکی و دفع و طرد هراس افگنان ستایش کرد و به مسوولان مربوط به منظور کمک های عاجل به خانواده های شهدا و مجروحان هدایت داد.

رییس جمهور ، اقدام نیروهای امنیتی و دفاعی را در مهار حادثه هراس افگنی روزگذشته و تخلیه وزارت های مخابرات و اطلاعات و فرهنگ بی سابقه خواند و به مسوولان دستور داد تا سربازانی را که در مهار حمله هراس افگنان از خود شجاعت و فداکاری نشان داده اند، مورد تقدیر قرار دهند.
رییس جمهور با اشاره به قوماندۀ واحد و هماهنگی میان نیروهای امنیتی و دفاعی، گفت: روز گذشته ما و تمام ملت شاهد بودیم که نیروهای دلیر ما به اساس برنامه واضح و ترتیبات مدبرانه، از تلفات بیشتر هموطنان و خسارات اماکن دولتی جلوگیری کردند، مانع داخل شدن هراس افگنان شدند و آنان را به سزای اعمال شان رساندند.
رییس جمهور کشور گفت: ملت و دولت به تکرار گفته اند که برای دوام جنگ هیچ دلیل شرعی و دلیل واضح فکری وجود ندارد، این جنگ تحمیلی بالای مردم افغانستان است، مگر آنانی که به‌جای راه حل صلح‌آمیز، هنوز هم بر تداوم جنگ تاکید می ورزند، ملامت هستند.
وی حملۀ هراس افگنان بالای افراد ملکی و ادارات عامه را نشانۀ زبونی دشمن خواند و افزود: هراس افگنان که جرات مقابله با نیروهای امنیتی و دفاعی را ندارند، بالای افراد ملکی و تاسیسات عامه حملات را انجام می دهند و با این عملکرد ، خانواده های زیادی در گلیم غم نشسته اند.
رییس جمهور گفت: جنگ به نفع کی است؟ دربدری، آوارگی و نبود نظام را تجربه کردید، دیگر چه می خواهید؟ افغان ها خواهان نظام و حامی آن هستند و صدای رسای آنان را در لویه جرگه مشورتی، همه خواهند شنید.

رییس جمهور کشور در اخیر سخنانش گفت: امید است که به زودی ممکن شاهد امنیت، صلح و ثبات در کشور عزیز ما باشیم.# نالان

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.