26 میزان 1398

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

Youtube Player

khantry design

اعلاناترییس جمهور: آماده ایجاد اتاق مخصوص ترانسپورت هستیم

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل باختر 6 جوزا
محمد اشرف غنی رییس جمهوری اسلامی افغانستان دیروز در دیدار با شماری از ترانسپورترهای کشور، مشکلات، خواست‌ها و پیشنهاد های آنان را استماع کرد.
به اساس معلومات دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری به آژانس باختر، در این دیدار که مسوولان وزارت ترانسپورت نیز حضور داشتند، رییس جمهور با تاکید بر تطبیق قانون ترانسپورت گفت : ما حاضر به ایجاد اتاق مخصوص ترانسپورت هستیم، اما مشروط به آن که مسوول این اتاق انتخابی باشد و عضویت شورای عالی اقتصادی نیز به آن داده خواهد شد.
رییس جمهور غنی از ترانسپورترها خواست تا به خاطر حفاظت از سرک ها به تناژ موترهای شان توجه جدی کنند و تاکید کرد که در این بخش با کسانی که از حد و معیار معین سرکشی کنند، برخورد قانونی صورت می گیرد.
رییس جمهو کشور تصریح کرد که طرح ترمینل ها آماده است و پس از شریک ساختن با ترانسپورترها و اخذ نظریات و مشوره های آنان، مرحله تطبیق آن آغاز می شود. وی افزود که پس از روشن شدن باقی داری های مالیاتی و جریمه ها، در رابطه به تخفیف آن تصمیم گرفته خواهد شد.
رییس جمهور کشور با اشاره به نقش مهم ترانسپورت و ترانسپورتران در انکشاف کشور، گفت که حکومت با رسیدگی به مشکلات ترانسپورترها، آماده است تا مرکز آموزش های مسلکی و سهولت های لازم دیگر را نیز فراهم کند.# حبیب سادات

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.