29 سنبله 1398

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

محمد اشرف غنی: جنگ تحمیلی مردمان هردو سوی خط دیورند را متضرر کرده است

کابل باختر ۲۹ سنبله محمد اشرف غنی رییس جمهوری اسلامی افغانستان...

شاهراه شبرغان – مزارشریف به روی ترافیک باز شد

شبرغان 29 سنبله باختر شاهراه شبرغان – مزارشریف امروز به روی...

بازداشت یک تروریست طالب از مرکز فراه

کابل باختر ٢٩ سنبله پوليس فراه شب گذشته يك تروريست...

Youtube Player

khantry design

اعلاناتمحمداشرف غنی رئیس‌جمهور ٬ با قومندان فرماندهی مرکزی اردوی امریکا، در رابطه به امنیت انتخابات بحث کرد

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

29 سرطان باختر
محمداشرف غنی رئیس‌جمهوری اسلامی افغانستان، امروز با جنرال مک کینزی، قوماندان فرماندهی مرکزی اردوی امریکا، در ارگ دیدار کرد و هردو جانب در رابطه به روند صلح افغانستان، تامین امنیت انتخابات ریاست ‌جمهوری و مبارزه با تروریزم، بحث و تبادل نظر کردند.
به اساس معلومات دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری به آژانس باختر٬ جنرال مک کینزی، از توانایی‌های روزافزون نیروهای امنیتی و دفاعی افغانستان ستایش کرد و گفت که عملکرد نیروهای افغان در دفع عملیات بهاری طالبان قابل قدر بوده و به ادامۀ همکاری‌ها با نیروهای امنیتی و دفاعی افغان، تاکید کرد.
جنرال مک کینزی افزود که ایالات متحدۀ امریکا در زمینۀ تامین امنیت انتخابات با نیروهای امنیتی و دفاعی افغان، از هرگونه همکاری‌ها، دریغ نخواهد کرد.
رئیس‌جمهور ٬ به جنرال مک کینزی، از تعهد ایالات متحدۀ امریکا در رابطه به همکاری با نیروهای امنیتی و دفاعی افغان و تامین امنیت انتخابات، ابراز امتنان کرد و گفت که نیروهای امنیتی و دفاعی افغانستان، آمادگی‌های کامل برای تامین امنیت انتخابات ریاست‌جمهوری دارند.
رییس‌جمهور کشور گفت: نیروهای امنیتی و دفاعی افغان، همان‌گونه که امنیت انتخابات پارلمانی افغانستان را تامین کردند، در زمینه‌ تامین امنیت انتخابات ریاست‌جمهوری همچنان تلاش بیشتر خواهند کرد. عبدالخالق

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.