18 ??? 1399

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

ادعای وارد شدن تلفات به غیرنظامیان درحمله قوای هوایی دربغلان

ادعای وارد شدن تلفات به غیرنظامیان درحمله قوای هوایی دربغلان

پلخمری ۱۸ حمل باختر روستا نشینان در بغلان از وارد شدن...

گذرگاه سپین بولدک  به گونه موقت به روی مسافران بازشد

گذرگاه سپین بولدک به گونه موقت به روی مسافران بازشد

قندهار ۱۹ حمل باختر با گشایش این گذرگاه ، بامداد امروز...

تندرستی یک بیمار کرونا در لغمان

تندرستی یک بیمار کرونا در لغمان

مهترلام/ ۱۸ حمل/ باختر یک بیمار کرونا در لغمان به تندرستی...

Youtube Player

khantry design

اعلانات

رییس جمهور ، کارمندان کابل امبولانس و مرکز هماهنگی صحی را تقدیر کرد

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل ۲۷ اسد باختر
محمد اشرف غنی رییس جمهوری اسلامی افغانستان روزگذشته  به منظور قدردانی از تلاش های منسوبان وزارت صحت عامه که وظایف شان را با صداقت و موفقیت انجام داده اندو در زمینۀ انتقال به موقع مجروحان به شفاخانه ها و معالجه شان، از هیچگونه سعی و تلاش دریغ نورزیده اند، طی مراسمی مدال های دولتی به آنان تفویض کردو تقدیرنامه ها اعطا کرد.
به اساس معلومات دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری به آژانس باختر٬ در این مراسم که در قصر چهارچنار ارگ انجام شد، ابتدا فرمان رییس جمهور در رابطه به تفویض مدال های دولتی به پنج تن از کارمندان وزارت صحت عامه و حکم رییس جمهور در خصوص اعطای تقدیرنامه به ۸۶ تن از کارمندان این وزارت، توسط استاد اسدالله غضنفر مشاور فرهنگی رییس جمهور، قرائت شد.
سپس رییس جمهوری، مدال دولتی غازی میربچه خان را به داکتر عالم عاصم آمر کابل امبولانس به نمایندگی از سایر همکاران وی که مستحق مدال شناخته شده بودند، تفویض کرد و همچنان خانم فاطمه تقدیرنامه یی به نمایندگی از همکارانش که مستحق تقدیر نامه شناخته شده بودند، اعطا کرد.
بعد رییس جمهور کشور صحبت کرد و با تبریکی به آنان گفت: برای من جای افتخار است که از صدیق‌ترین فرزندان این کشور با اهدای مدال و تقدیرنامه ها، قدردانی می کنم.
رییس جمهور افزود: هر رویدادی که واقع می شود، نام کابل امبولانس و مرکز هماهنگی صحی را می شنوم که کارمندان آن با قبول خطرات به هموطنان خویش که بین مرگ و زندگی دست و پنجه نرم می کنند، شب و روز مصروف خدمت اند.
رییس جمهوری آنان را قهرمانان ملت خواند و گفت: به نمایندگی از تمام دولت، هموطنان ملکی و منسوبان قوای امنیتی و دفاعی کشور از شما از صمیم قلب تشکر می کنم.
محمد اشرف غنی رییس جمهور با اشاره به حضور زنان در این دو نهاد صحی، گفت که موجودیت خواهران ما در کابل امبولانس و مرکزهماهنگی صحی، نشان می دهد، به خواهران ما که در رویدادهای تروریستی مجروح می شوند نیز رسیدگی به موقع و توجه جدی صورت می گیرد.
رییس جمهور از همکاران بین المللی به ویژه شفاخانه ایمرجنسی و سایر نهادهای صحی که در زمینۀ تداوی مجروحان همواره سعی و تلاش می کنند، نیز ابراز امتنان کرد.
در اخیر این مراسم، داکتر عالم عاصم آمر کابل امبولانس صحبت کرد و با تشکر از رییس جمهوری به خاطر تقدیر از کارمندان کابل امبولانس و مرکز هماهنگی صحی، گفت : ما بیشتر از پیش در راستای انتقال به موقع مجروحان به شفاخانه ها و ارائه خدمات صحی به آنان، تلاش خواهیم کرد. نالان

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.