09 حمل 1396

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

جنازه مرحوم جلال نورانی به خاک سپرده شد

جنازه مرحوم جلال نورانی به خاک سپرده شد

کابل باختر/ 8/ حمل جنازه مرحوم جلال نورانی روزنامه نگار ،...

پانزده میلیون دالر لیلام میشود

پانزده میلیون دالر لیلام میشود

کابل باختر/ 8/حمل بانک مرکزی مبلغ پانزده میلیون دالر امریکایی را...

برازیل با پارگوای می رزمد

برازیل با پارگوای می رزمد

کابل باختر/ 8/ حمل مرحله مقدماتی رقابت های جام جهانی فوتبال...

Youtube Player

khantry design

اعلاناتوالی جدید پنجشیر به کار آغاز کرد

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل باختر 28 حوت
احمد ضیا مسعود نماینده فوق العاده رییس جمهور در امور اصلاحات و حکومتداری خوب، امروز در مراسم معرفی انجنیر کمال نظامی والی جدید پنجشیر اشتراک نمود.
به اساس معلومات دفتر مطبوعاتی نماینده فوق العاده رییس جمهور به آژانس باختر، نماینده فوق العاده رییس جمهور در صحبتی گفت که انجنیر کمال شخصیتِ است که در دوران مقاومت و سال های پسین تجربه خوبی اداری داشته است، امیدواری اینست که با مسوولیت جدید شان به نیازمندی های مردم پنجشیر رسیده گی نماید.
احمد ضیا مسعود گفت که پنجشیر در شرایط فعلی ضرورت به بازسازی جدی دارد و بسیار مهم است که رهبری یک واحد اداری چطور از منابع اقتصادی و امکانات دست داشته در راستای رشد اقتصادی مردم و رفع نیازمندی هایشان استفاده بهینه نماید.
نماینده فوق العاده رییس جمهور گفت که یکی از مسایل بسیار مهم اینست که انکشاف از قریه ها به مرکز سوق داده شود تا به نیازمندی های مردم رسیده گی شود. و فردیکه یک ولایت را رهبری میکند باید توجه جدی به مشکلات اقتصادی مردم داشته باشد و آنرا حل نماید.
همچنان وی گفت که بسیار مهم است به زیربنا ها پنجشیر توجه شود و ضرورت های اساسی مردم مانند کلینیک، مکتب، مسجد در نظر گرفته شودو زمانی اینکار عملی میشود که رهبری ولایت با مردم و شورا های جوانان و زنان رابطه برقرار کرده تا از نیازمندی های آنها با خبر باشد.
همچنان احمد ضیا مسعود گفت که توجه به تعلیم و تربیه و تحصیلات عالی جوانان و نوجوانان یکی از مسایل جدی میباشد تا کادر های مسلکی و تخصصی پنجشیر ظرفیت های خوب داشته باشند و مواد مخدر که پدیده شوم است از استفاده آن کنترول جدی داشته باشیم.
نماینده فوق العاده رییس جمهور به تربیه سالم جوانان ولایت پنجشیر تاکید کرده گفت که اداره محلی پنجشیر که رهبری آن جدید معرفی میشود باید شرایطِ را به وجود بیاورد که جوانان به راه درست سوق داده شوند. 

Last modified on شنبه ، 28 حوت 1395 ، 13:59

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.