04 سرطان 1397

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

اخبار فشرده آماری تیم‌ها تا پایان روز دهم جام جهانی 2018روسیه

اخبار فشرده آماری تیم‌ها تا پایان روز دهم جام جهانی 2018روسیه

کابل 3سرطان باختر 1- منابع خبری دهمین روز از بیست و...

معین سیاسی و سرپرست وزارت خارجه با سفیر آسترالیا در کابل ملاقات کرد

معین سیاسی و سرپرست وزارت خارجه با سفیر آسترالیا در کابل ملاقات کرد

کابل 3سرطان باختر حکمت خلیل کرزی معین سیاسی و سرپرست وزارت...

Youtube Player

khantry design

اعلاناتطرح اصلاحات معينيت‌هاى مالى و ادارى به رئیس‌ جمهورغنی ارائه گردید

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل باختر 28 ثور
جلسۀ به‌ منظور بحث روی طرح اصلاحات معینیت‌های وزارت‌ ها و معاونیت‌های مالی و اداری و ادارات مستقل، تحت ریاست محمداشرف غنی رئیس‌جمهوری اسلامی افغانستان دیروزدر ارگ دایر گردید.
به اساس معلومات دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری به آژانس باختر، در این جلسه احمدنادر نادری رئیس کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی کشور، طرح اصلاحات معینیت‌هاى وزارت‌ها، معاونیت‌های مالی و اداری ادارات مستقل را که غرض افزايش بهتر و مؤثریت بیشتر بودجه و ارایۀ بهتر خدمات به شهروندان ترتیب گردیده‌است، ارایه نمود.
رئیس کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی، درخصوص اهداف و موثریت طرح متذکره به‌گونۀ مفصل به‌جلسه معلومات داده گفت که این طرح به‌منظور ارائۀ خدمات سریع و موثر و نیز ارتقای ظرفیت و موثریت کار در ادارات دولتی و بهينه‌سازى مصرف و مديريت بودجه ترتیب شده‌است.
رئیس‌جمهورمحمداشرف غنی، از طرح ارایه‌شده استقبال نمود و از مسوولان کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی کشور، به‌خاطر ترتیب این طرح اصلاحی، تشکر کرد و بر معیاری‌بودن، شفافیت و قانونیت در همه پروسه‌های استخدام تأکید نمود.
رئیس‌جمهورغنی، روی اهمیت صلاحیت و مسوولیت در ادارات صحبت کرد و سلسله مراتب را در ادارات دولتی یکی از موضوعات مهم عنوان نمود. وی بر حفظ  تعادل میان دانش مسلکی و تجربه کاری در ادارات تأکید ورزید.
رئیس‌جمهور کشور تصریح کرد که پروسه‌های استخدام باید براساس یک چارچوب واضح انجام پذیرد تا زمینۀ رقابت سالم به‌گونۀ مساوی برای همۀ شهروندان و واجدین شرایط فراهم گردد. همچنان، وی تأمین شفافیت را در استخدام افراد شایسته مهم خواند و خواستار توجه بیشتر مسوولان در این زمینه گردید.ختم / احمدی

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.