05 ثور 1397

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

افزایش میزان ثبت نام کنند گان برای انتخابات پارلمانی وشوراهای ولسوالی درهرات

شهرهرات 5 ثورباختر حدود چهارده هزارتن ازباشند گان شهرهرات درجریان ده...

تلفات سنگین طالبان درفراه

شهرهرات 5 ثورباختر بیست طالب مسلح در تازه ترین...

کشته شدن شش داعشی درکنر

شهراسعد آباد 5 ثورباختر شش داعشی درحمله نظامیان درولایت کنر...

Youtube Player

khantry design

اعلاناتسرور دانش: مسئولین پروسه حج مکلف اند که بهترین خدمات را برای حاجیان افغان فراهم نمایند

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل باختر 28 جوزا
جلسه کمیته ملی حج فرضی امروز، به ریاست قانونپوه سرور دانش معاون دوم رییس جمهور و رییس آن کمیته برگزار شد.
دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری به آژانس باختر خبر داد،  در این جلسه موضوعات چون گزارش کاری هیأت سکن، اسکیجول پرواز و سلایت های دوجانبه در مطابقت با قرار داد و طیاره های دست داشته، معیار انتخاب اعضای بعثه و معلمین احتیاطی به بررسی گرفته شد.
سرور دانش ، پروسه حج را یکی از برنامه های مهم ملی عنوان کرده افزود که همۀ ادارات ذی دخل مسؤلیت دارند که حد اکثر تلاش و دقت را به کار ببندند تا بهترین خدمات برای حاجیان افغان فراهم شده وپروسه ملی حج با موفقیت به پایان برسد.
معاون دوم رییس جمهور گفت که با توجه به تجارب سال های گذشته و تدابیری که روی دست گرفته شده است، انتظار می رود که هیچ گونه مشکلی در پروسه حج امسال پیش نیاید.
سپس فیض محمد عثمانی وزیر ، حج و اوقاف از پیش رفت کار مربوط به پروسه حج امسال به خصوص هیأت سکن به جلسه گزارش داده افزود که در همه سطوح برای پروسه حج امسال آمادگی های لازم اتخاذ گردیده و مشکلی خاص دراین زمینه وجود ندارد.
در این جلسه همچنین رییس اداره هوانوردی ملکی و شرکت آریانا نیز گزارش دادند که تدابیر لازم برای انتقال حجاج افغانی به عربستان سعودی و برعکس آن روی دست گرفته شده و اسکیجول پرواز به جانب عربستان سعودی فرستاده شده که از طرف مقام مربوط دولت عربستان موافقه صورت گرفته است.
در این جلسه همچنین معیارهای انتخاب اعضای بعثه مورد بررسی قرار گرفت و بر مشارکت افراد مسلکی و با تجربه تأکید گردید. عبدالخالق

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.