01 سرطان 1397

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

تساوی استرالیا و دانمارک

تساوی استرالیا و دانمارک

منابع خبری ورزشی – باختر 1 سرطان تیم های ملی استرالیا...

آرجانتین در آستانه حذف قرار گرفت

منابع خبری ورزشی – باختر1 سرطان تیم ملی فوتبال آرجانتین با...

کیپتان کراوسی بهترین بازیکن دیدار با آرجانتین شد

کیپتان کراوسی بهترین بازیکن دیدار با آرجانتین شد

منابع خبری ورزشی – باختر 1 سرطان «لوکا مودریچ» کاپیتان ...

Youtube Player

khantry design

اعلاناتکمیسون مستقل انتخابات: انتخابات آینده به مراتب شفاف تر نسبت به انتخابات گذشته برگزار خواهد شد

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل ۲۰ میزان باختر
نجیب الله احمدزی، رییس کمیسیون مستقل انتخابات امروز در یک نشت خبری تأکید کرد که انتخابات آینده به مراتب شفاف تر نسبت به انتخابات گذشته برگزار خواهد شد.
به گزارش خبرنگار آژانس باختر:دراین نشت خبری  مسوولان  کمیسیون مستقل انتخابات تاکید نمودند که انتخابات پارلمانی و شورا های ولسوالی در زمان از پیش تعیین شده برگزار خواهد شد.
رئیس کمیسیون مستقل انتخابات دراین نشست خبری از جریان های سیاسی خواست  تا با طرح های مفید شان  روند انتخابات را  کمک کنند و فرهنگ تخریب برای رسیدن به هدف های شخصی و عقده های سیاسی را باید کنار بگذارند.
همچنان  مسوولان کمیسیون مستقل انتخابات از پایان ارزیابی مرکزهای رأی‌دهی در آیندۀ نزدیک خبر داده میگویند این بخش کاری ما در حال پیشرفت است و یکی از دلایلی که ارزیابی مرکزهای رأی دهی تأخیر یافت مشکلات امنیتی بوده است.
رفیع الله بیدار، کمیشنر کمیسیون مستقل انتخابات،میگوید وقت بسیار کم داریم و زمانی که برای برگزاری انتخابات تعیین شده است فرصت های آن نباید متاثر شوند.
این درحالیست که  برخی از کمیشنران کمیسیون مستقل انتخابات تأکید دارند که مشکلاتی در تصمیم گیری ها در کمیسیون وجود داشته اما اکنون رفع شده است.
به گفته آنان،  بخش از مشکل انتخابات استفاده از کارت های رای دهی گفته شده  ، اما اکنون کمیسیون مستقل انتخابات این کارت ها را باطل کرده است و از برگزاری انتخابات توسط کارت های رأی دهی جدید خبر داد. جاوید روشان

Last modified on پنجشنبه ، 20 میزان 1396 ، 12:15

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.