24 میزان 1397

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

کشته شده پنج طالب مسلح دردایکندی

کشته شده پنج طالب مسلح دردایکندی

دایکندی 24 میزان باختر پنج طالب مسلح دیشب در ولایت دایکندی...

نیروهای ایرانی در مرز پاکستان ربوده شدند

نیروهای ایرانی در مرز پاکستان ربوده شدند

تهران – بی بی سی – 24 میزان - باختر شماری...

کشف سرنخ های قتل خاشقچی در کنسولگری عربستان در استانبول

کشف سرنخ های قتل خاشقچی در کنسولگری عربستان در استانبول

انقره- ایرنا- 24 میزان – باختر شبکه ان.تی.وی ترکیه اعلام کرد...

Youtube Player

khantry design

اعلاناترئیس جمهور غنی بر تسریع روند خدمات‌رسانی مخابراتی تأکید کرد

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل باختر 27 میزان
محمد اشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان دیروز در دیدار با سرپرست و برخی مسوولین وزارت مخابرات و تکنالوژی، بر تسریع روند ارائه خدمات مخابراتی به شهروندان تأکید ورزید.
به اساس معلومات دفترمطبوعاتی ریاست جمهوری به آژانس باختر، در نشستی که به همین منظور در ارگ انجام شد، پیرامون عرضۀ بهتر خدمات مخابراتی به ویژه از طریق ستلایت، تسریع روند خدمات انترنتی و چگونگی قراردادهای مخابراتی، بحث گردید. مسوولین وزارت مخابرات گفتند که این وزارت، قرارداد خدمات مخابراتی ستلایت را در سال 2014 با کمپنی فرانسوی انجام داده بود که اکنون میعاد آن ختم شده است.
آنها افزودند که کار روی عقد قرارداد خدمات ستلایت با آسیای جنوبی جریان دارد و تا یک هفتۀ دیگر این روند نهایی خواهد شد و پس از شروع ارائه خدمات، شهروندان از طریق ستلایت به خدمات خوب تر مخابراتی  دسترسی پیدا خواهند کرد.
رئیس جمهور کشور گفت که مردم از ارائه خدمات مخابراتی راضی نیستند و وزارت مخابرات و تکنالوژی باید روی ظرفیت سازی داخلی کار کند و از تمام شبکه های مخابراتی و نیز وضعیت خدمات رسانی ارزیابی و تحلیل واضح وجود داشته باشد.
محمداشرف غنی رئیس جمهور در مورد روند های تدارکاتی قراردادها گفت که همه جزئیات و معلومات دراین خصوص در جلسات شورای عالی اقتصادی مورد بحث قرار گیرد و از این مسیر تعقیب شود.
رئیس جمهور کشور همچنان تصریح داشت که روی ارائه خدمات مخابراتی تمرکز بیشتر شود و راه های بدیل برای انکشاف این بخش جستجو گردد. وی علاوه کرد که بخاطر جذب نیروی بشری و بهبود سیستم در انستیتوت مخابراتی، طرح واضح آماده شود تا کیفیت آموزش آن بر معیار روز برابر و پاسخگو باشد.
محمد اشرف غنی رئیس جمهورکشور به منظور جدیت کار روی سیستم های مخابراتی و ارائه خدمات مخابراتی به شهروندان، به مسوولین وزارت مخابرات هدایات لازم داد و تأکید ورزید که باید سیستم های موجود مخابراتی تقویت شود.# احمد ضیا احمدی

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.