01 حوت 1397

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

مسوده پالیسی ملی فرهنگی به نظرخواهی گذاشته شد

مسوده پالیسی ملی فرهنگی به نظرخواهی گذاشته شد

کابل باختر 30 دلو مسوده پالیسی ملی فرهنگی کشورکه به...

بازداشت یک عضو گروه طالبان در فراه

بازداشت یک عضو گروه طالبان در فراه

فراه 30 دلو کابل باختر یک عضو گروه طالبان...

Youtube Player

khantry design

اعلاناتشورای امنیت ملی با نشر اعلامیه ای نشر خبر از سوی خبرگزاری اسوشیتید پرس در رابطه به افغانستان را بی بنیاد خواند

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل باختر 25دلو
پایگاه خبری اسوشیتد پرس دیروز مطلبی را زیر عنوان «مقام های افغان و طالبان با وجود موجی از خشونت ها با هم صحبت کردند» را به نشر رسانیده. در محتوای این نوشته آمده است که گویا، مقام های افغان پس از حمله های خونین در افغانستان و به ویژه حمله های که در کابل اتفاق افتاد، دست کم دوبار با طالبان گفت و گو کرده اند.
خبرگزاری اسوشیتد پرس این گفته ها را از منبع نا معلومی ارایه کرده، وگفته است که بدون این که با شورای عالی صلح هم آهنگی شود محمد حنیف اتمر مشاور امنیت ملی افغانستان و معصوم ستانکزی رییس عمومی امنیت ملی کشور به گونۀ جداگانه با طالبان گفت و گو کرده اند.
برای وضاحت بیشتر، مشاور امنیت ملی محمد حنیف اتمر در نشست های رسمی و در گفت و گو با رسانه ها همواره گفته است که حکومت جمهوری اسلامی افغانستان متعهد به انجام گفت و گوهای هدفمند با طالبان است و همواره دروازۀ گفتگو ها به روی مخالفان مسلح که از خشونت دست می‌بردارد باز خواهد بود. شورای عالی صلح تنها مرجعی است که رهبری مذاکرات صلح را به دوش دارد و دفتر شورای امنیت ملی به رهبری مقام عالی ریاست جمهوری از تلاش ها و فعالیت های این نهاد پشتیبانی می کند.

دفتر شورای امنیت ملی از تمامی رسانه های محترم به ویژه پایگاه خبری اسوشیتد پرس می خواهد که پیش از نشر گزارش های بی بنیاد دقت لازم را انجام دهند. احمد ضیا احمدی
 

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.