30 دلو 1396

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

یک ذخیره گاه بزرگ جنگ افزار هراس افگنان در شهر هرات کشف شد

یک ذخیره گاه بزرگ جنگ افزار هراس افگنان در شهر هرات کشف شد

هرات 30 دلو باختر یک ذخیره گاه بزرگ نگهداری سلاح و...

حضور زنان درجامعه، یک نیازمندی جدی است

حضور زنان درجامعه، یک نیازمندی جدی است

کابل- باختر 30 دلو نادیده گرفتن حقوق زنان، تنها تعرض به...

تاکید معین جوانان برحفظ محیط زیست ازسوی خانواده ها وجوانان

تاکید معین جوانان برحفظ محیط زیست ازسوی خانواده ها وجوانان

کابل باختر/30/ دلو معین امور جوانان وزارت اطلاعات وفرهنگ ازخانواده ها...

Youtube Player

khantry design

اعلاناتکمیسیون انتخابات متعهد بر برگزاری انتخابات شفاف وعادلانه می باشد

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

25 دلو کابل باختر
عبدالبدیع صیاد رئیس کمیسیون مستقل انتخابات امروز در نشستی گفت که این کمیسیون متعهد به  راه اندازی انتخاباتی شفاف، عادلانه، مستقل و مبتنی بر اراده و رای مردم است.
به گزارش خبرنگار آژانس باختر، عبدالبدیع صیاد رئیس کمیسیون مستقل انتخابات در نشستی که به هدف ارائه معلومات پیرامون برگزاری انتخابات پبیشرو راه اندازی شد و در آن نماینده های احزاب سیاسی نیز اشتراک داشتند، با ارائه معلومات پیرامون چگونگی راه اندازی انتخابات پارلمان و شورای ولسوالی ها گفت که آرای مردم تعیین کنندهء سرنوشت آنها و نزد کمیسیون انتخابات یک امانت است لذا اعضای رهبری این کمیسیون خود را متعهد و مکلف به راه اندازی انتخاباتی شفاف، عادلانه، بیطرف و مبتنی بر اراده و رای مردم میدانند.
وی افزود که رابطه میان جامعهء بین المللی، دولت و کمیسیون که از سال پار تا کنون قطع بود دوباره از سوی رهبری جدید این کمیسیون فراهم شده و کرسی دبیرخانهء این کمیسیون نیز به رقابت آزاد گذاشته خواهد شد و نامزد منتخب به معرفی گرفته میشود.
وی علاوه کرد که بر اساس ارزیابی ها تاکنون 7355 محل رای دهی از سوی رهبری این کمیسیون به تصویب  رسیده و تنها نگرانی این کمیسیون از ناحیه توزیع تذکره ها برای شماری بیجا شده است که آنهم با تفاهمنامه ای که میان کمیسیون انتخابات و ثبت و احوال نفوس به امضا رسید مرفوع خواهد شد.
به گفتهء وی کمیسیون  مستقل انتخابات اقداماتی را در مبارزه با فساد روی دست گرفته تا روند انتخابات مانند سال قبل به چالش کشانیده نشود و نیز به کمک های دونرها خیانت نشود
در اخیر وی از مردم خواست تا با این کمسیون همکار باشند تا انتخابات به گونهء شفاف، بیطرف، عادلانه و مردمی برگزار شود. نثار "ایثار"

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.