03 حوت 1397

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

ولیعهد سعودی در جریان دیدار از چند کشورآسیا یی  وارد چین شد

ولیعهد سعودی در جریان دیدار از چند کشورآسیا یی وارد چین شد

بیجنگ – دی دان – 2 حوت – باختر محمد بن...

هشدار نهاد های امنیتی هند درباره وقوع یک حمله تروریستی

هشدار نهاد های امنیتی هند درباره وقوع یک حمله تروریستی

دهلی جدید -ایرنا- 2 حوت – ّباختر سازمان های اطلاعاتی و...

کشته شدن شش هراس افگن پاکستانی درنورستان

کشته شدن شش هراس افگن پاکستانی درنورستان

شهرپارون 2 حوت باختر شش هراس افگن پاکستانی درنبرد با ماموران...

Youtube Player

khantry design

اعلاناتمحمداشرف غنی رئیس جمهور بر مدیریت آتش‌بس تأکید کرد

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل 2سرطان باختر
محمداشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان،  امروز با والیان و مسوولان ملکی و نظامی ۳۴ ولایت کشور از طریق کنفرانس ویدیویی صحبت کرد.
به اساس معلومات دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری به آژانس باختر، رئیس جمهور ابتدا مراتب تسلیت و همدردی خویش را بخاطر شهادت حجت‎الاسلام جعفر توکلی یکتن از علمای جید اهل تشیع ولایت هرات، ابراز داشت و بر تأمین امنیت جانی علمای دینی کشور و نیز بررسی رویداد متذکره تأکید ورزید.
وی به همه والیان هدایت داد که به هدف بهبود وضعیت حکومت‌داری محلی و ارائه خدمات بهتر به شهروندان، با اقشار مختلف جامعه نشست‌های مشورتی برگزار کنند، زیرا هدف کار حکومت رضایت‌مندی مردم می‌باشد.
رئیس جمهور کشور از مسوولین ملکی و نظامی سراسر کشور بخاطر مدیریت سالم آتش‌بس موقت، قدردانی کرد و بر تأمین امنیت شاهراه‌ها، مراکز شهرها و سایر مناطق تأکید نمود.
محمداشرف غنی رئیس جمهور گفت که عملیات تصفیه‌یی در مناطق زیر تهدید در جریان است و هر خطری که متوجه مردم و تمامیت ارضی افغانستان باشد، باید اقدامات همه‌جانبه برای دفع آن اتخاذ شود.
رئیس جمهور تصریح‌داشت که حکومت، کوچک‌ترین خطری را در بحث آتش‌بس پذیرفته نمی‌تواند و در حین آتش‌بس در مقابل هر نوع تعرض، نیروهای امنیتی و دفاعی کشور پاسخ خواهند گفت.
رئیس جمهور از فتوای امام مسجدالحرام و امام مسجدالنبوی (ص) در برابر حرام‌دانستن جنگ در افغانستان استقبال نموده گفت که علمای اسلام به گونۀ منجسم در مردود و حرام‌دانستن جنگ در افغانستان هم‌صدا و متفق هستند و در این خصوص آواز مشترک خویش را بلند نموده‌اند. نالان

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.