01 میزان 1397

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

داکترکمال سادات : یکی از نیازمندی های مبرم مردم به ویژه جوانان ، صلح میباشد

کابل باختر31 سنبله داکترکمال سادات معین امورجوانان وزارت اطلاعات وفرهنگ...

جوانان آزمون شمولیت به اکادمی نظامی را در ننگرهار سپری کردند

جلال آباد 31 سنبله باختر پنجصد و پنجاه داوطلب امروز آزمون...

کشته شدن دوتن در رویداد ترافیکی سمنگان

کشته شدن دوتن در رویداد ترافیکی سمنگان

کابل باختر 31 سنبله دوتن در دو رویداد ترافیکی دیروز دروسمنگان...

Youtube Player

khantry design

اعلاناتمحمداشرف غنی رئیس جمهور بر مدیریت آتش‌بس تأکید کرد

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل 2سرطان باختر
محمداشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان،  امروز با والیان و مسوولان ملکی و نظامی ۳۴ ولایت کشور از طریق کنفرانس ویدیویی صحبت کرد.
به اساس معلومات دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری به آژانس باختر، رئیس جمهور ابتدا مراتب تسلیت و همدردی خویش را بخاطر شهادت حجت‎الاسلام جعفر توکلی یکتن از علمای جید اهل تشیع ولایت هرات، ابراز داشت و بر تأمین امنیت جانی علمای دینی کشور و نیز بررسی رویداد متذکره تأکید ورزید.
وی به همه والیان هدایت داد که به هدف بهبود وضعیت حکومت‌داری محلی و ارائه خدمات بهتر به شهروندان، با اقشار مختلف جامعه نشست‌های مشورتی برگزار کنند، زیرا هدف کار حکومت رضایت‌مندی مردم می‌باشد.
رئیس جمهور کشور از مسوولین ملکی و نظامی سراسر کشور بخاطر مدیریت سالم آتش‌بس موقت، قدردانی کرد و بر تأمین امنیت شاهراه‌ها، مراکز شهرها و سایر مناطق تأکید نمود.
محمداشرف غنی رئیس جمهور گفت که عملیات تصفیه‌یی در مناطق زیر تهدید در جریان است و هر خطری که متوجه مردم و تمامیت ارضی افغانستان باشد، باید اقدامات همه‌جانبه برای دفع آن اتخاذ شود.
رئیس جمهور تصریح‌داشت که حکومت، کوچک‌ترین خطری را در بحث آتش‌بس پذیرفته نمی‌تواند و در حین آتش‌بس در مقابل هر نوع تعرض، نیروهای امنیتی و دفاعی کشور پاسخ خواهند گفت.
رئیس جمهور از فتوای امام مسجدالحرام و امام مسجدالنبوی (ص) در برابر حرام‌دانستن جنگ در افغانستان استقبال نموده گفت که علمای اسلام به گونۀ منجسم در مردود و حرام‌دانستن جنگ در افغانستان هم‌صدا و متفق هستند و در این خصوص آواز مشترک خویش را بلند نموده‌اند. نالان

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.