04 سرطان 1398

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

منظوری هفده پروژه از سوی کمیسیون تدارکات ملی

منظوری هفده پروژه از سوی کمیسیون تدارکات ملی

کابل باختر 3 سرطان جلسۀ کمیسیون تدارکات ملی تحت ریاست محمد...

یک افسر پولیس در بدخشان به شهادت رسید

یک افسر پولیس در بدخشان به شهادت رسید

فیض آباد 3 سرطان باختر قومندان قطعه ریزرف قومندانی امنیه بدخشان،...

کشت زعفران درولایت سرپل افزایش یافته است

کشت زعفران درولایت سرپل افزایش یافته است

سرپل / باختر/ ۳/ سرطان اداره زراعت ولایت سرپل امسال ده...

Youtube Player

khantry design

اعلانات


دوشنبه ، 6 جوزا 1398 ، 10:50

مردم مطرح می کنند ٬ پرونده حاجی دلاور دور از مصلحت و سلیقه ها بررسی شود

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل  باختر ۶ جوزا
در حالی که دررابطه به حاجی دلاورکه از سوی نهاد های امنیتی به اتهام دخیل بودن در فعالیت های هراس افگنانه بازداشت شده است نظرات متفاوت وجود دارد ٬مردم از شخصیت های با نفوذ سیاسی می خواهند که در این قضیه مداخله جانبداران نکنند .
گزارشگر آژانس باختر می نگارد٬ هفته گذشته وزارت داخله اعلام داشت که حاجی دلاورکه خود را مشاور مجلس سنا می داند به اتهام دخیل بودن در فعالیت های هراس افگنانه بازداشت شده است.
از نزد او یک مقدار روپیه پاکستانی ٬ شناخت نامه های پاکستانی ٬ پلیت های جعلی موتر٬ اسلحه بدون مجوز٬ وسایط زرهی و مواد انفجاری به دست آمده است.
پولیس حاجی دلاور را صریحا متهم کرد که سال پار در یک عقده گشایی شخصی حمله انتحاری را در یک پاسگاه امنیتی در داخل شهر جلال آباد سازماندهی کرد و باعث کشته شدن شماری از افراد پولیس شد .
باآن که جرم دلاور مشهود وواضح است  ومدارکی هم علیه او وجود دارد، شماری از چهره ها و حلقات در پی هویت سازی برای او اند وبه رهایی اش تاکید دارند باآنکه دلاور خود می گوید که او مشاور مجلس سنا است ٬ مگر شماری از چهره ها می گویند که او مشاور افتخاری آن مجلس بود و سال پار از وظیفه خود کنار رفته است.
شماری هم او را یک تاجر میدانند و تاکید دارند که علیه او توطیه شده است  حتا هشدار می دهند که وزارت داخله باید از وارد کردن اتهام علیه تاجران ملی خوداری کند.
مجلس سنا تاکید دارد که نهادهای امنیتی باید به تحقیقات در این مورد ادامه دهند و در صورت ثابت شدن اتهامات وارد شده، جرم دلاور یک عمل شخصی است و ربطی به سنا ندارد.
مردم مطرح می کنند که  پولیس دزد را با پشتاره گرفتارکرده است حاجی دلاور اگر  تاجر است یا وابسته به کدام خانواده پر نفوذ است حرف نیک است مگر آنچه مهم است  اتهام هایی است که از سوی نهاد های امنیتی بر  او وارد شده است  شخصیت های سیاسی باید فرصت دهند که نهاد های امنیتی و کشفی تحقیقات خود را از حاجی دلاور تکمیل کنند
مردم نسبت به سبوتاژ روند تحقیق فرد گرفتار شده هشدار می دهند ومی گویند که در حملات تروریستی فرزندان آنان کشته شده اند.
تحقیق از این شخص باید فراگیر و عادلانه باشد اگر مجرم ثابت شد باید سزای اعمال خود را ببیند و اگر بی گناه بود با عزت رها خواهد شد.
مردم همچنان از رئیس جمهور می خواهند که تعهد خود را که گفته است از کار مسلکی و عادلانه محاکم حمایت می کند و در کار محاکم مداخله نمی کند، عملی کند و دستور دهد که پرونده حاجی دلاور دور از مصلحت ها و سلیقه هابررسی شود تاعدالت در کشور در امان  باشد  صائم

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.