24 عقرب 1397

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

مرکز خدمات مشتریان افتتاح شد.

مرکز خدمات مشتریان افتتاح شد.

کابل باختر 23 عقرب وزارت ترانسپورت ، مرکز خدمات مشتریان (عرضه...

سه پولیس درتخار شهید شدند

سه پولیس درتخار شهید شدند

کابل باختر/ 23/ عقرب سه پولیس محلی دیشب دردرگیری با طالبان...

اخبارکوتاه ازدنیای فوتبال

کابل باختر/ 23/ عقرب فدراسیون فوتبال ولز اعلام کرده است مصدومیت...

Youtube Player

khantry design

اعلانات


دوشنبه ، 7 جوزا 1397 ، 10:43

یک جنرال ارتش پاکستان : اسامه را پنجاه ملیون دالرفروختیم

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل باختر  7 جوزا / باختر
یکی از جنرالان متقاعد پاکستانی چگونگی کشته  شدن  رهبرالقاعده  در آنکشور پرده برداشته و گفته است که اسامه بن لادن  رهبر شبکه القاعده ازسوی ارتش پاکستان دربدل پنجاه ملیون دالر به امریکا فروخته شده بود .
اسامه بن لادن رهبرشبکه القاعده که دراول می 2011 درشهرایبت اباد پاکستان توسط افراد کوماندو ی امریکا کشته شد
عملیات نیروهای امریکایی برمخفیگاه اسامه و اظهارات این جنرال ارتش پاکستان نشان میدهد که معامله های پنهانی وسیاست های دوگانه ارتش پاکستان درمبارزه با گروه های هراس افگن از مدیریت خوبی برخورداراست.
گزارشگرآژانس باختر مینگارد:  اسد درانی جنرال متقاعد پاکستان گفته است که اسامه بن لادن پنجاه ملیون دالر به امریکا فروخته شده بود وی این ادعا را درکتابی مطرح کرده است که با همکاری یک  متقاعد استخبارات هند نوشته است .
او گفته است که امریکا برای معلومات و هر کمکی که به یافتن این رهبر القاعده منجر می شد، جایزه بزرگی تعیین کرده بود.
بن لادن متهم به سازماندهی حملات یازدهم سپتمبر بر برج های دوگانه مرکز تجارت جهانی در نیویارک بود که به کشته شدن نزدیک به سه هزار نفر انجامید. تعین جایزه یا موقعیت و پاداش خوبی برای جنرالان پاکستانی بود 
پس ازانکه اسامه بن لادن درجریان تیراندازی درشهرایبت اباد پاکستان درداخل خاک انکشوردریک عملیات خاص نظامیان امریکایی کشته میشود باراک اوباما رئیس جمهوروقت امریکا درکاخ سفید اعلام  میکند که اسامه رهبرشبکه القاعده  توسط ارتش امریکا کشته شده است ووی پس از حملات 11 سپتمبر2011 تحت تعقیب بود .
اما چند روز پس از کشته شدن اسامه بن لادن، نظامیان پاکستانی داکتر شکیل افریدی را به اتهام خیانت و کمک به تروریست ها بازداشت کردند.
داکتر افریدی متهم شده که از خانواده بن لادن نمونه های ژنتیکی جمع آوری کرده و در اختیار سازمان استخباراتی ایالات متحده امریکا گذاشته است وارتش پاکستان داکتر افریدی را بازداشت کرد که تاکنونی درزندان به سر میبرد این کارباعث کشیده گی میان امریکا وپاکستان گردید.
با انکه از کشته شدن اسامه  حدود هشت سال میگذرد چگونگی  کشته شدن رهبرشبکه القاعده هنوز هم مبهم باقی مانده است وحرف های تازه یی از ان به میان میایدو ثابت میشود که پاکستان چندین بازی را به راه انداخته است
نوشته اسد درانی جنرال متقاعد  پاکستانی در مورد کشته شدن رهبرشبکه القاعه معامله ای پاکستان با امریکا دربدل پنچاه ملیون دالر راثابت میسازد که پاکستان میتواند از طریق معامله پولی  حاضر به هر نوع همکاری با هر کشوری است و این احتمال هم دور نیست که ملا اخترمحمد منصور رهبرمقتول طالبان که سال پار در یک حمله هوایی نیروهای امریکایی در پاکستان کشته شد امریکائیان در بدل پول آدرس او را از پاکستانی ها نگرفته باشند  جاوید روشان

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.