22 عقرب 1397

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

انفجاری در کابل رخ داد

انفجاری در کابل رخ داد

کابل باختر 21 عقرب انفجاری در مقابل لیسه استقلال صورت گرفته...

حمله طالبان مسلح در لوگر عقب زده شد

حمله طالبان مسلح در لوگر عقب زده شد

پل علم 21 عقرب باختر حمله طالبان مسلح دیشب در ولایت...

Youtube Player

khantry design

اعلاناتجلسه سرقوماندانی اعلی قوای مسلح به ریاست رئیس جمهور غنی، برگزار شد

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل باختر 20 سنبله
جلسۀ سرقوماندانی اعلی قوای مسلح به ریاست محمد اشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان، دیروز در مرکز سوق و ادارۀ وزارت دفاع ملی برگزار گردید.
به اساس معلومات دفترمطبوعاتی ریاست جمهوری به آژانس باختر، در این جلسه، ابتدا مسئولین ارگان های امنیتی و دفاعی کشور، گزارش شان را در رابطه به وضعیت عمومی امنیتی کشور ارائه کردند.
رئیس جمهور و سرقوماندان اعلی قوای مسلح پس از استماع گزارش متذکره، از شجاعت و دلیری نیروهای امنیتی و دفاعی کشور ستایش نمود و به مسئولین ارگان های امنیتی و دفاعی هدایت داد تا در قسمت تامین امنیت مردم و دفع و طرد توطئه های شوم گروه های تروریستی، اقدامات جدی نمایند.
همچنان در جلسه روی پلان امنیتی دهۀ محرم بحث صورت گرفت و بر تدابیر همه جانبۀ امنیتی در همکاری با هیات های امنای مساجد، تکیه خانه ها و مردم تاکید گردید، تا مراسم محرم در فضای امن برگزار شود.  
به همین ترتیب در این جلسه، وضعیت عمومی امنیتی ولایات جوزجان، فاریاب، سرپل، بغلان، کندز، میدان وردک، غزنی و فراه مورد بررسی قرار گرفت به مسئولین ارگان های امنیتی و دفاعی کشور به‌خاطر بهبود وضعیت امنیتی ولایات مذکور، هدایات لازم صادر گردید.   ماری

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.