15 قوس 1398

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

پنج مردبه ظن سرقت درپروان بازداشت شدند

پنج مردبه ظن سرقت درپروان بازداشت شدند

چاریکار/۱۴قوس/باختر پنج مردبه ظن سرقت چهارعراده موتر درپروان دیشب بازداشت شدند. جنرال...

از روز جهانی معلولان در بغلان گرامی داشت شد

از روز جهانی معلولان در بغلان گرامی داشت شد

پلخمری/ 14 قوس/ باختر از روز جهانی افراد دارای معلولیت در...

مرد پاکستانی کودک 9 ماهه خود را از بام خانه اش به پایین انداخت

مرد پاکستانی کودک 9 ماهه خود را از بام خانه اش به پایین انداخت

لاهور/ جیو نیوز/ 14 قوس/ باختر یک مرد پاکستانی پسر 9...

Youtube Player

khantry design

اعلاناتشهروندان پروان از نیروهای امنیتی و دفاعی حمایت کردند

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

چاریکار16 دلو باختر
شهروندان پروان امروز حمایت و پشتیبانی گستردۀ شان را از نیروهای امنیتی و دفاعی اعلان کردند.
به گزارش خبرنگار آژانس باختر، صد ها تن از باشندگان پروان، اعم از مسوولان ملکی و نظامی، نمایندگان مردم در شورای ولایتی، بزرگان، علما، محاسن سفیدان، زنان و جوانان از مرکز و ولسوالی های آن ولایت در یک همایش گسترده، حمایت و پشتیبانی گستردۀ شان را از نیروهای امنیتی و دفاعی کشور اعلان کردند.
در این همایش شرکت کنندگان گفته های عباس استانکزی رییس دفتر سیاسی پیشین گروه طالبان در قطر را مبنی بر منحل شدن قوای مسلح افغانستان بی بنیاد و بی شرمانه خواندند و هشدار دادند که طالبان مسلح این هدف شوم شان را به گور خواهند برد.
آنان افزودند که مردم با جان و مال و ریختاندن خون شان از قوای مسلح افغانستان حمایت و پشتیبانی می کنند و در کنار نیروهای امنیتی و قوای مسلح که از عزت و شرف و نوامیس ملی پاسبانی میکنند، قرار دارند.
فضل الدین عیار والی پروان در این همایش از موضع گیری و واکنش رییس جمهور کشور قدر دانی کرد و گفت که مسوولان اداره محلی، مردان وزنان پروان از سخنان و ایستادگی رییس جمهور کشور در برابر دشمنان و حامیان شان قاطعانه حمایت می نمایند و برای هیچ گروهی اجازه نمی دهند که به هدف شوم شان برسند.
والی پروان گفت که ما خواهان تامین صلح می باشیم که در آن حکومت وحدت ملی افغانستان نقش برازنده داشته باشد و از رهبران و سیاسیون کشور خواست که از فیصله های عقب پرده در قبال صلح حمایت نکنند، بلکه با اتحاد و همبستگی کامل بر نقش نظام و مالکیت افغان ها در روند صلح همکاری کنند.
در این همایش روسای حج و اوقاف، امور زنان، کمیته صلح ولایتی پروان، عبدالخلیل فضلی نماینده مردم در شورای ولایتی، شاروال چاریکار و سایر سخنرانان با اعلان حمایت و پشتیبانی از نیروهای امنیتی، از اتحاد و وحدت مردم پروان برای مبارزه در برابر اهداف دشمنان تعهد کردند. احمد نعیم دوستی

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.