30 جوزا 1398

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

بیش ازسه هزار نفر در بدخشان برای انتخابات ثبت‌نام کرده‌اند

بیش ازسه هزار نفر در بدخشان برای انتخابات ثبت‌نام کرده‌اند

فیض‌آباد 30 جوزا باختر مسوولان کمیسیون مستقل انتخابات بدخشان می‌گویند که...

هفتاد درصد کارخانه‌های تولیدی در بلخ خلاف قانون محیط‌ زیست فعالیت می‌کنند

هفتاد درصد کارخانه‌های تولیدی در بلخ خلاف قانون محیط‌ زیست فعالیت می‌کنند

مزار شریف 30 جوزا باختر مسوولان در بلخ می‌گویند که هفتاد...

سیزده فرد ملکی از زندان طالبان مسلح در میدان وردک آزاد شدند

سیزده فرد ملکی از زندان طالبان مسلح در میدان وردک آزاد شدند

میدان شهر 30 جوزا باختر سیزده فرد ملکی دیشب از زندان...

Youtube Player

khantry design

اعلاناتبا آمدن نوروز تدابیر ویژه امنیتی در کشور به اجرا گذاشته می شود

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل   باختر    ۲۹  حوت
به منظور تامین امنیت بهتر مراسم نوروز٬ از شام امروز در تمامی کشور احضارات درجه یک امنیتی به اجرا گذاشته می شود .
فردا اول  حمل آغازین روز سال جدید هجری خورشیدی است مردم برای برگزاری نو روز آمادگی می گیرند و این در حالیست که دغدغه هایی از نا امنی تا هنوز  وجود دارد .
اما منابع خبری وزارت داخله می گویند که برای تامین امنیت شهروندان حین برگزاری  نوروز ، تدابیر ویژه امنیتی اتخاذ شده است و نیروهای پولیس، اردو و امنیت ملی در همآهنگی با هم توظیف شده‌اند تا جلو هر رویداد احتمالی را بگیرند  .
نصرت رحیمی سرپرست دفتر سخنگوی وزارت داخله می گوید که از شام چهارشنبه  29 ،حوت احضارات درجه یک نظامی به اجرا گذاشته خواهد شد.
تدابیر امنیتی نوروز در مساعی با وزارت دفاع ملی و ریاست امنیت ملی اتخاذ شده است .
سرپرست دفتر سخنگوی وزارت داخله افغانستان می‌گویدکه  تمرکز بیشتر بر اجتماعات مردمی ٬ اماکن مقدسه و محلات تفریحی خواهد بود و وزارت داخله اطمینان می‌دهد که تدابیر امنیتی در مقایسه با گذشته بیشتر و بهتر خواهد بود.
بصیر مجاهد سخنگوی پولیس کابل در رابطه به تدابیر امنیتی در پایتخت به خبرنگار آژانس باختر گفت ٬ آمادگی به منظور تامین امنیت بهتر مراسم نوروز در کابل حدود پانزده روز قبل آغاز شده است . در این مدت محلات آسیب پذیر تحت پوشش امنیتی قرار گرفته  است و از سوی  پولیس تجسس و باز رسی ها جریان دارد  .
پولیس کابل در هماهنگی با اداره امنیت ملی ٬ گارنیزیون کابل و فرقه ۱۱۱ کابل ٬ ایست های بیشتر باز رسی را ایجاد کرده اند  و در صورت ضرورت از امکانات ریزرف به کار گرفته خواهد شد .
مجاهد گفت که از امروز تلاش مابیشتر شده است٬ هیچ منسوب پولیس کابل به خانه نخواهد رفت بل برای تامین امنیت شهریان در محل وظیفه باقی خواهندماند
شب گذشته اعضای  رهبری قومندانی امنیه کابل  از محلات مختلف شهر وولایت کابل بازدید کردند و از تدابیر اتخاذ شده مطمین شدند.
بصیر مجاهد می گوید، با آن که پولیس تدابیر خود رادارد مگرهمکاری مردم یک شرط اساسی است ما از شهریان می خواهیم هرگاه با کدام شی ٬ وسایط و افراد مشکوک مواجه می شوند  نزدیکترین پاسگاه پولیس را در جریان قرار دهند  و یا باشماره های عاجل ۱۱۹ پولیس و یا شماره ۱۰۰ قومندانی امنیه کابل تماس گیرند ختم صائم

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.