06 ثور 1397

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

شورای‌عالی اقتصادی: قرارداد اعمار فابریکۀ سمنت جبل‌السراج دوباره به اعلان سپرده‌شود

کابل باختر 6 ثور جلسۀ شورای‌عالی اقتصادی امروز به ریاست محمداشرف...

پروسه صلح افغانستان و افزایش نیرو در این کشور محور بحث نشست ناتو!

صدای امریکا – باختر6 ثور افغانستان از مسایل کلیدی مورد بحث...

تیم کریکت افغانستان با تیم کریکت ویست اندیز مسابقه می دهد

صدای آزادی – باختر6 ثور شورای بین‌المللی کریکت امروز در...

Youtube Player

khantry design

اعلاناتمقامات در کابل از تحرکات طالبان خارجی در ولایت نورستان آگاهی دارند

Written by  manager
Rate this item
(1 Vote)

عظیمی : نیروهای امنیتی آماده دفع هرنوع حملات دشمن میباشند
كابل/26/جوزا/باختر
بنا به گزارش ها صدها طالب خارجی شامل جنگجویان پاکستانی ازبک و چیچنی مجهز با سلاح  خفیفه و ثقیله به ولایت نورستان آمده اند تا به رغم باداران شان حمله تهاجمعی را در برخی از مناطق ولایت نورستان راه اندازی نمایند.
این تحرکات نشان میدهد غلامان حلقه به گوش استخبارات منطقه نمی خواهند منطقه آرام گردد و مردم افغانستان  از شر نیات  شوم آنها نجات پیدا کنند. به این دلیل تلاش میکنند با استفاده از هر امکاناتی وافر، جنگ و ویرانی را در گوشه، گوشه ای از کشور قوت بخشد.
بنابه اظهارات معاون امنیتی قوماندانی امنیه ولایت نورستان این افراد خارجی در مناطق سرحدی اسلحه  ثقیل را نیز جابجا کرده اند.
بنا به گزارشها نیروهای محلی و مردم ولایت نورستان آماده گی دارند تا در برابر اجیر شده گان خارجی منسجم و واحد عمل بکند و نگذارند دشمن به اهداف پلید  و زشت خود دست یابد.
تمیم نورستانی والي نورستان، در مصاحبه ای با رسانه ها گفته است مقامات درکابل از این تحرکات آگاهی دارند. این موضوع میرساند که مردم ولایت نورستان نسبت به این تهدید ها نگران نباشند و با قاطعیت درکنار نیروهای امنیتی کشور که با پاسداران صدیق و سر سپرده این وطن می باشند و بارها به دشمن جواب دندان شکن داده اند، متمرکز گردند و بار دیگر پوز دشمن را بمالند. دفاع از حاکمیت ملی ، تمامیت ارضی در برابر تهاجم بیگانه گان وظیفه دینی، وطنی ومردمی تمام ساکنان کشور میباشد و این موضوع درمحراق توجه مقامات امنیتی کشور قراردارد.
درهمین حال ظاهر عظیمی سخنگوی  وزارت دفاع ملی به آژانس باخترگفت که اردوی ملی آماده گی دارد تاهرنوع تهدید دشمن را دفع کند تا درس عبرت به دیگران و ایادی گماشته شده استخبارات منطقه باشد .

Last modified on دوشنبه ، 27 جوزا 1392 ، 04:05

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.