25 ????? 1399

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

اجساد ۳۲ مهاجر دیگر در دریاچۀ وان ترکیه یافت شد

اجساد ۳۲ مهاجر دیگر در دریاچۀ وان ترکیه یافت شد

انقره/ دویچوله/ ۲۵سرطان/ باختر پس ازغرق شدن یک کشتی حامل مهاجران...

پوشیدن ماسک در بریتانیا و فرانسه جبری شد

پوشیدن ماسک در بریتانیا و فرانسه جبری شد

لندن/ وی او ای/۲۵سرطان/ باختر فرانسه و بریتانیا اعلام کردند که...

امریکا و طالبان همدیگر را به نقض توافقنامۀ صلح متهم کردند

امریکا و طالبان همدیگر را به نقض توافقنامۀ صلح متهم کردند

واشنگتن/وی او ای/ ۲۵سرطان/ باختر در حالی که ۱۳۵ روز از...

Youtube Player

khantry design

اعلانات

پولیس کابل هفت تن را در پیوند به سه قضیه قتل بازداشت کرد

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل باختر 16 جدی
پولیس کابل  هفت نفر رابه اتهام سه مورد قتل  که این وقایع درجریان یک ماه گذشته صورت گرفته بازداشت کرده است .
به گزارش آژانس باختر ،جنرال محمد ظاهر قوماندان امنیه ولایت کابل امروز دریک نشست خبری پیرامون چگونگی این وقایع توضیحات داده ومتهمین این قضایا را به مطبوعات  معرفی کرد .
سه نفر از میان  بازداشت شدگان کسانی اند که چند قبل پسری جوان را که 21 سال عمر داشت  از ساحه خیرخانه مربوط  ناحیه پانزده هم شهرکابل  بدون دلیل  کشته اند .
یکتن از این سه نفر  که عامل  اصلی واقعه پنداشته  میشود با استفاده از اسلحه پدرش که افسر  نظامی  درهرات است  نوید 21  ساله را  هنگام  که برای خرید  ازخانه بیرون شده بود  بافیرکلاشینکوف  به قتل  رساند  با آنکه  قاتل  جرم خود را نپذیرفت مگر  دوتن از دوستان وی که هنگام واقعه حضور داشتند  علیه او  شاهدی  دادند .
به همین ترتیب  ،متهم دیگر که گفته  میشود که به عنوان مهمان به منزل یک  افسر نظامی  درساحه  کارته نو رفته بود مگر شب هنگام مالک  منزل  راکشت نیز برای خبرنگاران معرفی شد گفته  شده که این شخص  به همکاری  دونفر دیگر  قصد  سرقت  از این منزل  را داشتند  که دوهمکار وی درحال حاضر  متواری اند .
همچنان قوماندان امنیه کابل  سه نفر دیگررا نیز به خبرنگاران معرفی داشت که آنها  پسری جوانی را که درشهر تکسی رانی  میکرد کشته اند  آنها  قصد ربودن موتر این پسر را از ساحه پروان  دوم داشتند با آنکه  آنها رانده  موتر را که فقط  21 سال عمر داشت کشتند مگر موفق به ربودن موتر وی نشدند .
همچنان جنرال  ظاهر قوماندان امنیه ولایت کابل  از گرفتاری  یک دسته چهارنفری دزدان مسلح درساحه کوتل خیرخانه یادکرد که مجهز به اسلحه کمری  برچه بودند درحالیکه قصد سرقت اموال یک منزل را داشتند  از سوی پولیس  بازداشت گردیدند .

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.