20 قوس 1398

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

بهای مواد اولیه در بازارهای کابل

کابل/20قوس/ باختر بهای مواد اولیه در بازارهای کابل امروز از این...

نرخ شماری از ارزهای خارجی در برابر پول افغانی

نرخ شماری از ارزهای خارجی در برابر پول افغانی

کابل/ ۲۰قوس/ باختر به اساس معلومات اتحادیه صرافان سرای شهزاده کابل...

شرایط برای انتقال اجساد قربانیان آتشفشان نیوزیلند هنوز هم بسیار خطرناک است

شرایط برای انتقال اجساد قربانیان آتشفشان نیوزیلند هنوز هم بسیار خطرناک است

ولینگتن/ فرانسپرس/ 20قوس/ باختر پولیس نیوزیلند امروز گفت: در اثر فوران...

Youtube Player

khantry design

اعلاناتپولیس کابل هفت تن را در پیوند به سه قضیه قتل بازداشت کرد

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

کابل باختر 16 جدی
پولیس کابل  هفت نفر رابه اتهام سه مورد قتل  که این وقایع درجریان یک ماه گذشته صورت گرفته بازداشت کرده است .
به گزارش آژانس باختر ،جنرال محمد ظاهر قوماندان امنیه ولایت کابل امروز دریک نشست خبری پیرامون چگونگی این وقایع توضیحات داده ومتهمین این قضایا را به مطبوعات  معرفی کرد .
سه نفر از میان  بازداشت شدگان کسانی اند که چند قبل پسری جوان را که 21 سال عمر داشت  از ساحه خیرخانه مربوط  ناحیه پانزده هم شهرکابل  بدون دلیل  کشته اند .
یکتن از این سه نفر  که عامل  اصلی واقعه پنداشته  میشود با استفاده از اسلحه پدرش که افسر  نظامی  درهرات است  نوید 21  ساله را  هنگام  که برای خرید  ازخانه بیرون شده بود  بافیرکلاشینکوف  به قتل  رساند  با آنکه  قاتل  جرم خود را نپذیرفت مگر  دوتن از دوستان وی که هنگام واقعه حضور داشتند  علیه او  شاهدی  دادند .
به همین ترتیب  ،متهم دیگر که گفته  میشود که به عنوان مهمان به منزل یک  افسر نظامی  درساحه  کارته نو رفته بود مگر شب هنگام مالک  منزل  راکشت نیز برای خبرنگاران معرفی شد گفته  شده که این شخص  به همکاری  دونفر دیگر  قصد  سرقت  از این منزل  را داشتند  که دوهمکار وی درحال حاضر  متواری اند .
همچنان قوماندان امنیه کابل  سه نفر دیگررا نیز به خبرنگاران معرفی داشت که آنها  پسری جوانی را که درشهر تکسی رانی  میکرد کشته اند  آنها  قصد ربودن موتر این پسر را از ساحه پروان  دوم داشتند با آنکه  آنها رانده  موتر را که فقط  21 سال عمر داشت کشتند مگر موفق به ربودن موتر وی نشدند .
همچنان جنرال  ظاهر قوماندان امنیه ولایت کابل  از گرفتاری  یک دسته چهارنفری دزدان مسلح درساحه کوتل خیرخانه یادکرد که مجهز به اسلحه کمری  برچه بودند درحالیکه قصد سرقت اموال یک منزل را داشتند  از سوی پولیس  بازداشت گردیدند .

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.