30 دلو 1397

RSS Facebook

اعلانات

Youtube Player

khantry design

اعلاناتبر تامین امنیت سراسری در غزنی تاکید شد

Written by  manager
Rate this item
(1 Vote)

غزنی  باختر  1دلو
نشست مسوولان ولسوالی ها ،قومندانان امنیه و مدیران امنیت ملی ولسوالی های هژده گانه غزنی دیروز دایر گردید.
این نشست با رهبری قومندانان قول اردوی 203 تندر و زون 303 سپین غر در زون جنوب شرق دایر گردید.
عبدالکریم متین والی غزنی در این نشست با تقدیر از فعالیت ها و کارنامه های خوب مسوولان ملکی و نظامی ولسوالی ها در عقب زدن حملات دشمنان ،هدف این نشست مشترک را تشخیص تهدیدات امنیتی،کمبود تشکیلات، تجهیزات نظامی و راه های حل جهت رفع مشکلات و وسیع ساختن ساحه امنیتی در ولسوالی ها خواند و افزود: عملیات های نظامی تا زمانی نمیتواند موثر باشد که نهاد های ملکی جهت ارائه خدمات به مردم فعال شود و به نیرو های امنیتی اعتماد پیدا کنند.
متین افزود: ولسوالان باید به مساجد و قریه ها و بازارها حضور پیدا کنند و به جای تاکید بر ایجاد پوسته های امنیتی بالای مردم کار کنند تا مردم احساس کنند که شما غمخوار شان هستید .
وی به مسوولان ولسوالی ها اطمینان داد  که این نشست در حل مشکلات و خواست های شان نتیجه بخش میباشد و کمبودات بخش امنیتی ولسوالی ها در قدم نخست از امکانات دست داشته در ولایت و در قدم دوم از امکانات موجود در زون و بعدآبا همکاری حکومت مرکزی حل خواهد شد.
در اخیر اشتراک کنندگان نشست مشکلات ، نیاز مندی ها و طرح های شان رابرای تامین امنیت بهتر در ولسوالی ها با هم شریک ساختند و در مورد تصامیم لازم اتخاذ کردند . لیلما

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.