15 حمل 1399

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

هفت طالب مسلح در غزنی کشته شدند

هفت طالب مسلح در غزنی کشته شدند

غزنی/15 حمل/باختر هفت طالب مسلح در غزنی دیشب کشته شدند. به گزارش...

مواد بهداشتی برای منسوبان قومندانی امنیه تخار توزیع شد

مواد بهداشتی برای منسوبان قومندانی امنیه تخار توزیع شد

تالقان/15 حمل/ باختر قومندانی امنیه تخار به منظور جلوگیری از گسترش...

چین برای قربانیان کرونا عزای عمومی اعلام کرد

چین برای قربانیان کرونا عزای عمومی اعلام کرد

بیجینگ/ بی بی سی / 15 حمل /باختر مقام‌های چینی...

Youtube Player

khantry design

اعلانات

اجتماعی

غزنی/15حمل/باختر
شمارى اﺯ باشندگان غزنى دیروز با هزينه شخصى شان شمارى اﺯ سرک ها و کوچه ها را مایع ضدعفونی کننده پاشىیدند.
محمد عارف نوری، سخنگوی والی غزنی، به آژانس باختر گفت که شمارى اﺯ باشندگان غزنى تحت رهبرى شوراى مردمى غزنه باستان، با هزينه شخصى شان شمارى اﺯ سرک ها و کوچه ها را به منظور جلوگیرى اﺯ شيوع ويروس کرونا بامایع ضدعفونی کننده آلوده کردند.
وی افزود که همچنان شمارى اﺯ جوانان و فعالان مدنى يک خيمه را به منظور گرد آورى کمک براى خانواده هاى بى بضاعت در چهار راهى فرخى شهر غزنى بر پا کردند. احمد نعیم دوستی

فراه 15حمل/ باختر
سرازیر شدن باران های شدید در فراه خسارات مالی به مردم آن ولایت وارد کرد.
محب الله محب، سخنگوی قومندانی امنیه فراه، به آژانس باختر گفت که ریزش باران های شدید در آن ولایت منجر به سیلاب ها شده است، برخی از باشندگان حومه شهر و ولسوالی جوین آن ولایت را متضرر کرد.
طبق یک خبر دیگر،پولیس اطفائیه فراه از بهر جلوگیری از شیوع و گسترش ویروس کرونا شهر فراه  و شماری از جاده ها را آن شهر را مواد ضد عفونی پاش دادند.احمد نعیم دوستی

فراه 15حمل/ باختر
پولیس ساحاتی از شهر فراه را دیروزمایع ضد عفونی پاشید
به گزارش خبرنگرار آژانس باختر،پولیس اطفائیه فراه از بهر جلوگیری ازگسترش ویروس کرونا ساحات مزدحم شهرو وپیاده روهای جاده های شهرفراه را مایع ضد عفونی پاشیدند.احمد نعیم دوستی

پلخمری/ 15 حمل/ باختر
شهر پلخمری مرکز بغلان امروز قرنطین شد.
عبدالقدیم نیازی، سرپرست مقام ولایت بغلان به خبرنگار محلی آژانس گفت که با درنظرداشت تثبیت یک واقعه مثبت کرونا کمیته ولایتی مبارزه با کرونا به منظور جلوگیری از شیوع بیشتر کرونا در آن ولایت قیود گشت وگذاربرای سه هفته در شهر پلخمری وضع کرد.
وی افزود که این قرنطین شامل فعالیت بخش های صحی فروشندگان مواد خوراکی و مواد تعمیراتی نیست و در هر قسمتی از شهر جهت دسترسی مردم به مواد خوراکی در دکان ها بازاست.
وی در کنار اینکه از مردم خواست به جز کارهای ضروری از منازل شان بیرون نشوند، گفت که کمیته های موظف به خاطر شناسایی خانواده های نادار و آسیب پذیر ایجاد شده است که بعد از شناسایی دقیق برای خانواده های بی بضاعت کمک های ضروری و انسان دوستانه صورت می گیرد.
احمد نعیم دوستی

 

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL