23 عقرب 1397

RSS Facebook

اعلانات

خبر های جدید

مرکز خدمات مشتریان افتتاح شد.

مرکز خدمات مشتریان افتتاح شد.

کابل باختر 23 عقرب وزارت ترانسپورت ، مرکز خدمات مشتریان (عرضه...

سه پولیس درتخار شهید شدند

سه پولیس درتخار شهید شدند

کابل باختر/ 23/ عقرب سه پولیس محلی دیشب دردرگیری با طالبان...

اخبارکوتاه ازدنیای فوتبال

کابل باختر/ 23/ عقرب فدراسیون فوتبال ولز اعلام کرده است مصدومیت...

Youtube Player

khantry design

اعلاناتآغاز کار 14 پروژه انکشافی در ولسوالی خاکجبار ولایت کابل

Written by  manager
Rate this item
(0 votes)

12 سنبله 1397 / کابل باختر
کار چهارده پروژه انکشافی به ارزش بیش از بیست میلیون افغانی امروز  در ولسوالی خاکجبار ولایت کابل آغاز شد.
به گزارش خبرنگار آژانس باختر، محمد یعقوب حیدری والی کابل در مراسم آغاز کار پروژه ساخت کانال و ذخیره آب در یکی از قریه های ولسوالی خاکجبار، تطبیق پروژه های انکشافی در آن ولسوالی را  گامی موثر برای رفع برخی مشکلات باشنده های خاکجبار در بخش آبرسانی و زراعت عنوان کرد و از اهالی آن ولسوالی خواست که در تطبیق این پروژه ها و تامین امنیت آن  با حکومت و اداره محل همکار باشند.
سپس احمد راشد خسروی رئیس احیا و انکشاف دهات ولایت کابل با ارائه معلومات از فعالیت های آن ریاست، کیفیت و نظارت دقیق از تطبیق پروژه های انکشافی ولسوالی خاکجبار را از اولویت های برنامه های ریاست احیا و انکشاف کابل خواند.
وی همچنان از تطبیق بیش از 15 پروژه دیگر در جریان سال روان خبر داد که قرار است در بخش های پاک کاری چشمه ها و ساخت دیوارهای استنادی کار آن آغاز شود.
به همین ترتیب عمر جان منگل  رئیس زراعت ولایت کابل نیز با ارائه معلومات از جریان کار پروژه های ساخت سربند قریهء سنگی آن ولسوالی، توزیع کودکیمیاوی، وسایل آبیاری و ماشین خشکسازی زعفران برای باغداران و دیگر پروژه های در حال اجرا، از تطبیق دو پروژه دیگر در قریه ملنگ علیا خبر داد که قرار است به زودی کار آن آغاز شود.
به تعقیب آن حاجی زیارت گل رئیس شورای ولسوالی خاکجبار با بیان برخی مشکلات ساکنان آن محل، از والی کابل خواستار رسیدگی به آن شد.
در اخیر به شماری از منسوبان ملکی و نظامی که در امر رسیدگی به مشکلات و تامین امنیت باشنده های ولسوالی خاکجبار مساعی به خرچ داده بودند از سوی محمد یعقوب حیدری والی کابل لوح تقدیر اهداء شد. نثار "ایثار"

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.